EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam ćipno još malo danas, nije neka količina ali veseli, na žalost nema se više kunića…

blokirani i Eig i Proficio, živi bili pa vidjeli kad se odblokiraju oećemo li dalje, odnosno oćemo li i promet podignuti, ali možda je zanimljivo što su zajedno u blokadi


blokirani i Eig i Proficio, živi bili pa vidjeli kad se odblokiraju oećemo li dalje, odnosno oćemo li i promet podignuti, ali možda je zanimljivo što su zajedno u blokadi

priznaj,Ti si ih malo cimnuo ?

Drugi put najavi akciju,pa da i mi malo povučemo[wink]..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

kao nema odmora dok traje obnova he he, ipak nisam ih ja cimnuo [wink]

ovo sad vec zbilja kao da ide prema stecaju…..


ovo sad vec zbilja kao da ide prema stecaju…..

samo kaj za stečaj treba imati puno dugo neplaćenih obveza, a ovdje gotovo da nema obveza….ali trenutno nam to ništa ne vrijedi, za danas je gotovo…..ne znam kako vi ali iskreno ja sam u knosk down-u
kladim se da i dalje iskrcava skrbnički zabe, koji idioti

kada se sve ovo smiri eig ne bude tjedan dana izlazil iz pozitivne korekcije[shocked]

Gdje je sada gazda Bill Gates, bogme se gadno prešao kad je kupovao po 70,00 kn…., već je skoro 30% u minusu…

Da bar padne na 1,00 Kn priuštiti ću si kupovinu dodatnih 1000 dionica i to bez kredita pa neka mi onda sve propadne….

No, iz tabelice se vidi da je EIG-om u zadnjih godinu dana trgovano 54.671.528,76 kn i to 388.324 komada po prosječnoj cijeni od 140,79 kn….

[thumbsup]
kad već ne postoji smajlić sa palcem nadolje…., jer prosjek ulaska mi je 137 kn….


Gdje je sada gazda Bill Gates, bogme se gadno prešao kad je kupovao po 70,00 kn…., već je skoro 30% u minusu… Da bar padne na 1,00 Kn priuštiti ću si kupovinu dodatnih 1000 dionica i to bez kredita pa neka mi onda sve propadne…. No, iz tabelice se vidi da je EIG-om u zadnjih godinu dana trgovano 54.671.528,76 kn i to 388.324 komada po prosječnoj cijeni od 140,79 kn…. [thumbsup] kad već ne postoji smajlić sa palcem nadolje…., jer prosjek ulaska mi je 137 kn….

Prosjek sličan, a kad smo već do 55kn došli nek padne i do spomenute kune, pa svi u dokup!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Još malo i moći će se bez problema ući u top10, a onda ću i famoznu Maju upoznati konačno

Hell is Empty and all the Devils are Here


Prosjek sličan, a kad smo već do 55kn došli nek padne i do spomenute kune, pa svi u dokup!

A kada dokupimo neka ide lijepo u stečaj i dobiti ćemo okruglih 160 kn po dionici…

dkinvest26:

Prosjek sličan, a kad smo već do 55kn došli nek padne i do spomenute kune, pa svi u dokup!

A kada dokupimo neka ide lijepo u stečaj i dobiti ćemo okruglih 160 kn po dionici…

Bar 165 pošto sam ja platio po 160. Trebam za proviziju.

New Report

Close