EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a netko kupuje, ali osim prije par dana kad je prošlo cca. 2000 komada sve su to jako mali prometi, uostalom kolega banarama je kupovao po 90 ako sam dobro zapamtio…zapravo super 24 nisam baš shvatio point tvog posta [undecid]

nisam ni ja.. nema veze..

pozdrav

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kolega bananarama nam se ništa ne javlja nakon što je izašlo izvješće[undecid]


kolega bananarama nam se ništa ne javlja nakon što je izašlo izvješće[undecid]

Ćuti i kupuj što niže, ako imaš još štogod u “šlajbuku”. Kada stignu vijesti od Maje (šminkerice), onda smo na konju. Trenutno jašemo na valovima nelikvidnosti, a to mi se počelo sve više sviđati. Tko ima tanke živce, val ga za čas poklopi, a ja više ne želim biti poklopljen![thumbsup]

proizvodnja kabela
Elka kabeli rasli čak 195 posto

Povećanje prihoda od prodaje na domaćem i inozemnom tržištu te pripremni proces za preseljenje na novu lokaciju obilježili su poslovanje tvrtke Elka kabeli u poslovnoj 2007. godini, koju je ta tvrtka završila s rastom dobiti prije oporezivanja od čak 195 posto, objavljeno je danas iz te tvrtke[thumbsup][rolleyes][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

KOje veze imaju Elka kabeli i EIG??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Šefe kud si se ti bacio u dionice???Daj bar nauči koja je koja firma.


Jedan od forumaša je u to vrijeme kupio cijelu listu dioničara u SDA i bilo je na toj listi jako puno stvarno malih dioničara sa 100tinjak dionica, jako razbacano osim ovih u Top 10. pozdrav P.S. kolega znam da sad ja dugujem novu listu dioničara, ali namjerno sam odugovlačio sa tim ne bi li se povećao malo promet pa da imamo za vidjeti nešto eventualno zanimljivo

Nedavno stanje je bilo
149 dionicara sa tocno 200kom
97 dionicara sa tocno 100kom

Ima tu jos puno municije…

koji postotak ima prvih deset u eig[shocked]


koji postotak ima prvih deset u eig[shocked]

EIG D.D./REDOVNA DIONCA EIG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 38.739 2,52 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 19.183 1,25 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 6.212 0,40 Skrb. račun
8. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.839 0,31 Osnovni račun
10. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 4.534 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 82,02

trčanje je zakon :)

Netko je danas kupio samo 1 dionicu EIG-a od mene po 69,88 (trgujem jer moram napravit 30K prometa na 1G da mi proradi web monitor). Pa stvarno mi je muka od takvih budaletina, nabio mi je 50 kuna provizije i sad ne smijem mijenjat nalog da mi ne propadne tih 50 kn. Nek izvoli kupit i ostalih 72 komada, ako ne kupi dabogda bankrotirao u roku mjesec dana!
[angry] [angry] [angry]

e kolega nemoj se ljutiti, ali tako ti i treba, em što prodaješ za tako malo para, a kad već moraš mogao si i lupiti po bidu…[proud]

New Report

Close