EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi ozbiljno, da li ima volje među vama da se organiziramo? Treba na 5% dionica ili 75000-80000 dionica,sa tom količinom može ozbiljno pritisnuti upravu te ako se ne očituje o poslovanju osporavati odluke uprave,prava malih dioničara u RH su velika zato nemojte biti lijeni, konkretno Zvonac,Borg, Tenkista, Borut 70, Super 24 i ostali????

ha, čuj, moj je subjektivni dojam da ste svi tu u dogovoru a ja jedini padobranac[lol] koji je kupovao ovo po 150..

inače, FI kojeg ja imam zajedno sa izvješćem revizora je prilično korektan i opsežan…

ima par zanimljivih stavki doduše, al sumnjam da mi tu išta možemo.. vjerojatno bi bilo najbolje na skupštini jednostavno pitati misle li oni nas ošišati do kože ili će tu biti hepiend za sve imatelje..

na kraju krajeva, nije nas nitko tjerao na kupnju

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

osim ak ti nisi odvjetnik dobro upuće u ZTD pa da nas lijepo zastupaš na skupštini?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nisam ali imam prijatelje koji jesu pa nas mogu oni zastupati.Inače poslao sam ti mail pa mozemo i tamo nastavit ..

nastavljeno [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja sam iskreno govoreći kupovao i nešto malo prodavao više puta, zadnji put sam prodao manji dio kad je u listopadu prošle godine narasla do 144, a nakon toga sam opet kupovao, prosječni ulaz mi je cca. 130.
Definitivno sam za da se “skupimo”, ali sumnjam da mžemo skupiti 5% jer kad su se meni prije par mjeseci javljali forumaši na private skupili smo otrpilike 23.000 komada, neka se taj broj od onda i nešto povećao još uvijek smo jako daleko od željenog %
Jedan od forumaša je u to vrijeme kupio cijelu listu dioničara u SDA i bilo je na toj listi jako puno stvarno malih dioničara sa 100tinjak dionica, jako razbacano osim ovih u Top 10.

pozdrav
P.S. kolega znam da sad ja dugujem novu listu dioničara, ali namjerno sam odugovlačio sa tim ne bi li se povećao malo promet pa da imamo za vidjeti nešto eventualno zanimljivo


… inače, FI kojeg ja imam zajedno sa izvješćem revizora je prilično korektan i opsežan…

Možeš li poslati to izvješće na mail?

nemam skener.. a ima mnogo stranica..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ja sam iskreno govoreći kupovao i nešto malo prodavao više puta, zadnji put sam prodao manji dio kad je u listopadu prošle godine narasla do 144, a nakon toga sam opet kupovao, prosječni ulaz mi je cca. 130. Definitivno sam za da se “skupimo”, ali sumnjam da mžemo skupiti 5% jer kad su se meni prije par mjeseci javljali forumaši na private skupili smo otrpilike 23.000 komada, neka se taj broj od onda i nešto povećao još uvijek smo jako daleko od željenog % Jedan od forumaša je u to vrijeme kupio cijelu listu dioničara u SDA i bilo je na toj listi jako puno stvarno malih dioničara sa 100tinjak dionica, jako razbacano osim ovih u Top 10. pozdrav P.S. kolega znam da sad ja dugujem novu listu dioničara, ali namjerno sam odugovlačio sa tim ne bi li se povećao malo promet pa da imamo za vidjeti nešto eventualno zanimljivo

Nema veze glavno da nas je što više odma to ima drugačiju težinu,pa bi bilo lijepo da nam se pridružiš na žalost sada moram ići vraćam se tek navečer ali bi volio da mi se što više vas javi na pp


…Definitivno sam za da se “skupimo”, ali sumnjam da mžemo skupiti 5% jer kad su se meni prije par mjeseci javljali forumaši na private skupili smo otrpilike 23.000 komada, neka se taj broj od onda i nešto povećao još uvijek smo jako daleko od željenog %
Jedan od forumaša je u to vrijeme kupio cijelu listu dioničara u SDA i bilo je na toj listi jako puno stvarno malih dioničara sa 100tinjak dionica, jako razbacano osim ovih u Top 10.


šta 100tinjak, imam čak 165 dionica [wink]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

nisam mislio nikoga omalovažavati, pozdrav[wink]


Ja sam iskreno govoreći kupovao i nešto malo prodavao više puta, zadnji put sam prodao manji dio kad je u listopadu prošle godine narasla do 144, a nakon toga sam opet kupovao, prosječni ulaz mi je cca. 130.
Definitivno sam za da se “skupimo”, ali sumnjam da mžemo skupiti 5% jer kad su se meni prije par mjeseci javljali forumaši na private skupili smo otrpilike 23.000 komada, neka se taj broj od onda i nešto povećao još uvijek smo jako daleko od željenog %
Jedan od forumaša je u to vrijeme kupio cijelu listu dioničara u SDA i bilo je na toj listi jako puno stvarno malih dioničara sa 100tinjak dionica, jako razbacano osim ovih u Top 10.

pozdrav
P.S. kolega znam da sad ja dugujem novu listu dioničara, ali namjerno sam odugovlačio sa tim ne bi li se povećao malo promet pa da imamo za vidjeti nešto eventualno zanimljivo


a tko drži ovo likvidnim? netko drži.. malo simte tamte, par skrbničkih..

il netko zna malo više nego što kaže, il je pravi ajnštajn ak je kupio ovolko dionica na slijepo (RBA skrb.npr..)

ili nije na forumu naravno.. no na skupštini vjerojatno je[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close