EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde da vidimo FI u ponedjeljak pa ćemo onda dalje…


ovo je vrijeme skupljanja, kolege ! zar ne vidite da je nekome u interesu, da bude cijena štro niža, i da onda skupi dionice od onih koji neznaju kaj bi sa njime…
kad če biti ono okupljanje u zagrebu?zvonac?bananarama?maradona?, borg?, još koji?
[bye]
ps: zaboravite na dividendu još par godina

Tako je!

Za dividi nemam pojma!

Što se tiče okupljanja ja sam za, moramo se dogovoriti kako ih pritisnuti na transparentnost!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

mislim da od nekakvog “pritiska” i mozganja nas malih dioničara nema koristi, odnosno da nećemo ništa promijeniti, ali ja sam uvijek za neko druženje i razgovor lagani

Evo sad sam stigao s posla ja sam za okupljanje slijedeći tijedan,ako se ostali forumaši slažu da zajedno sastavimo listu pitanja i recimo u ime neke brokerske kuće (to najvjerojatnije mogu srediti) ju pošaljemo, a odgovore neka pošalju javno na zse,sličan primjer sam vidio nedavno za končar transformatore i turbine ili kako se već zovu ti dijelovi končara.


……ali ja sam uvijek za neko druženje i razgovor lagani……….

pa to je to….! [thumbsup]

trčanje je zakon :)


mislim da od nekakvog “pritiska” i mozganja nas malih dioničara nema koristi, odnosno da nećemo ništa promijeniti, ali ja sam uvijek za neko druženje i razgovor lagani

uvijek se može priupitati na skupštini par pitanja, ako niste zadovoljni glasati protiv prihvaćanja FI, i eventualno podići tužbu..

evo ja bih predložio par pitanja tipa: kako EIG dolazi u posjed tih svojih projekata, od kog oni to kupuju i šta radi taj njihov EIG kft.. (da ne bi bilo da oni to kupuju od nekog mađarskog doo također u posjedu AIM-a)
s tim vezano zašto taje informacije od svojih dioničara?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Trebalo bi tražiti elaborat njihovih prihoda, red je da dioničari znaju odakle stižu ti prihodi i u kojim omjerima!

Također i famozni rashodi!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

bez daljnjega[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Trebalo bi tražiti elaborat njihovih prihoda, red je da dioničari znaju odakle stižu ti prihodi i u kojim omjerima! Također i famozni rashodi!

Kolega Borg, rashodi se uglavnom tiču izdvajanja za plaće uposlenih, a u EIG-u ih imaju “čak” 1 ili možda odnedavno 2, i to ženskog spola, a svi znamo da je kvalitetna kozmetika izrazito skupa. Sad ne znam da li su im kancelarije u iznajmljenom prostoru, ili su njihovo vlasništvo. A mislim da u kancelarijama imaju i klimu preko 5 kw, da se šminka nebi rastopila, a to bogme sve debelo košta.[lol]


klimu preko 5 kw, da se šminka nebi rastopila, a to bogme sve debelo košta.[lol]

…pa čuj kolega…elektriku proizvede sami, zbog toga to nije trošak…ok? [cool]

trčanje je zakon :)


elektriku proizvede sami, zbog toga to nije trošak…ok? [cool]

oni zapravo financiraju elektranu iz koje troše struju po povlastenoj tarifi a razliku između stvarne cijene koštanja struje i ove povlaštene isplaćuju konzultantu druge firme kćeri koji je zapravo direktor trece firme koja kao sporedni biznis ima sminku koju trosi maja iz eiga prikazujući je kao trošak poslovanja… znam da je komplicirano ali nije ništa jednostavnije od pokušaja dubinskog snimanja eiga i njegovih djelatnosti
[thumbsup]

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

borg:

Trebalo bi tražiti elaborat njihovih prihoda, red je da dioničari znaju odakle stižu ti prihodi i u kojim omjerima! Također i famozni rashodi!

Kolega Borg, rashodi se uglavnom tiču izdvajanja za plaće uposlenih, a u EIG-u ih imaju “čak” 1 ili možda odnedavno 2, i to ženskog spola, a svi znamo da je kvalitetna kozmetika izrazito skupa. Sad ne znam da li su im kancelarije u iznajmljenom prostoru, ili su njihovo vlasništvo. A mislim da u kancelarijama imaju i klimu preko 5 kw, da se šminka nebi rastopila, a to bogme sve debelo košta.[lol]

e svaka ti dala

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

New Report

Close