EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako konačno stavku potraživanje od kupaca u iznosu od 44.000.000 iz 2007. riješe , odnosno prikažu kroz prihod i prikažu dobit od te transakcije moglo bi biti i dividende, ali opet to sve ovisi od volje većinskog vlasnika…

uglavnom pitao ih i FI će biti na ZSE u ponedjeljak 31.03. [thumbsup]

Ne znam odakle ove priče o dividendi.
Ako netko zna nešto o tome, milio bih ga da mi odgovori. Može i na PM.
Hvala unaprijed.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


ako konačno stavku potraživanje od kupaca u iznosu od 44.000.000 iz 2007. riješe , odnosno prikažu kroz prihod i prikažu dobit od te transakcije moglo bi biti i dividende, ali opet to sve ovisi od volje većinskog vlasnika…

uglavnom pitao ih i FI će biti na ZSE u ponedjeljak 31.03. [thumbsup]


nisu li potraživanja već knjižena kao prihod?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ako konačno stavku potraživanje od kupaca u iznosu od 44.000.000 iz 2007. riješe , odnosno prikažu kroz prihod i prikažu dobit od te transakcije moglo bi biti i dividende, ali opet to sve ovisi od volje većinskog vlasnika… uglavnom pitao ih i FI će biti na ZSE u ponedjeljak 31.03. [thumbsup]

Mudra odluka, jer ponedjeljak je bolji od petka. Petkom se uglavnom lupa po bidu, a možda doživimo da se u ponedjeljak napokon počne lupati po asku.[rolleyes] Mogao bi to biti ludi ponedjeljak, jer i drugi će najvjerovatnije čekati zadnji dan za objavu FI.

vidim da se spominje dividenda
neka mi uvazene kolege koje imaju info o isplati objasne kako ce se to obaviti?
cisto pitam s obzirom na postojece zakonske propise koji brane isplatu dividende
ako postoji nepokriven gubitak?
ili da se mozda smisli nekakva revalorizacija imovine, pa onda iz tih rezervi pokrije gubitak?
to bi vec bilo u stilu uprave
ili?

” nisu li potraživanja već knjižena kao prihod?
[/quote]

trebala su biti, ali ako pogledaš kolko su povećana potraživanja u ovoj godini u odnosu na 31.12.2006. , tolko nema ukupnog prihoda u ovoj godini, tako da tu definitivno nešto fali, samo je pitanje oće li to bar na kraju godine prikazati, morali bi, ali…


Rastemo brže od LEDA, a protrgovana samo jedna dionica. Šta će tek biti kada bude miliunski promet?[lol]
Sve u svemu, dividenda je sve bliža, a iznosi oko 12% trenutne cijene! Sasvim dovoljno da potegnemo iznad 100.[cool]

Dakle bar 8 kn dividende se dijeli, ak je to istina trebalo bi se vidjeti na cijeni tih dana..

Bilo bi lijepo!

Je li treba odregistrirati dionice sa Investora za dividendu!?

Tamo mi je dio EIG-a..

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

To bi svakako trebalo uticati na rast cijene EIG-a .[thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Napokon nešto pozitivno da kolega Šef napiše o nekoj dionici.
Jedino ako ovo nije prikrivena ironija.[undecid]
Ne može ovo više nigdje da padne,to je to.
A kad ćemo gore ,kako bi rekli kad sentiment tržišta pokaže svoj optimizam.[lol]
Posjedujem dionice tako da me netko krivo ne shvati.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


To bi svakako trebalo uticati na rast cijene EIG-a .[thumbsup][thumbsup]

vidi se na prometu danas[lol] [lol] [lol]

[angry]


vidim da se spominje dividenda
neka mi uvazene kolege koje imaju info o isplati objasne kako ce se to obaviti?
cisto pitam s obzirom na postojece zakonske propise koji brane isplatu dividende
ako postoji nepokriven gubitak?
ili da se mozda smisli nekakva revalorizacija imovine, pa onda iz tih rezervi pokrije gubitak?
to bi vec bilo u stilu uprave
ili?

O kakvom ti gubitku pričaš? Eig 2007. posluje pozitivno. pogledaj si izvješće za prvih 9 mjeseci. prije provjeri nešto pa onda idi pisati. neznam kako moderator pušta takve postove.[undecid]

New Report

Close