EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko će danas rasti EIG ?[pray]

Koliko god rasta, dobro je!!!

Bitno je da raste , a ne da stoji.


Bitno je da raste , a ne da stoji.

Kakav je omjer K/P možemo bit jako sretni da stoji!!
[bye]

Mislio sam se stavit na kupnju na 60 kuna, no bojim se da ne kupim skupo. [bye]
btw. Prvi ulaz mi je 150..

Mea parvitas.

Rastemo brže od LEDA, a protrgovana samo jedna dionica. Šta će tek biti kada bude miliunski promet?[lol]
Sve u svemu, dividenda je sve bliža, a iznosi oko 12% trenutne cijene! Sasvim dovoljno da potegnemo iznad 100.[cool]

[Sve u svemu, dividenda je sve bliža, a iznosi oko 12% trenutne cijene! Sasvim dovoljno da potegnemo iznad 100.[cool]
[/quote]

kolega pošto imam za mene popriličan broj dionica mogu se samo nadati da će tako i biti, ali ako ne bude tako mnogi će vas uzeti na zub ( i to moram reći sa pravom , pošto sad ovako sigurnonajavljujete dividendu), ali u svakom slučaju nadam se da će tako i biti pa se možda malo pokrenemo
[wink]


[Sve u svemu, dividenda je sve bliža, a iznosi oko 12% trenutne cijene! Sasvim dovoljno da potegnemo iznad 100.[cool]
kolega pošto imam za mene popriličan broj dionica mogu se samo nadati da će tako i biti, ali ako ne bude tako mnogi će vas uzeti na zub ( i to moram reći sa pravom , pošto sad ovako sigurnonajavljujete dividendu), ali u svakom slučaju nadam se da će tako i biti pa se možda malo pokrenemo [wink]
[/quote]
Zašto bi me uzeli na zub? Pali smo da ne možemo više. Sramota za gledati! Kupnja nikakva, kao da se kupuje neka stara istrošena, smrdljiva čarapa, a ne dionice firme koja je puna keša. Kad Maja i nadređeni joj ćute, žalosno je da dioničar mora održavati pokolebani duh drugih dioničara. Mnogi su već počeli sumnjati u svoju prosudbu kada su kupovali ovu dionicu, a još uvijek sumnjaju i čekaju cijenu iznad 100 da bi se iskrcali.
Jedno sigurno mogu tvrditi, a to je da ovakve dionice čija jedinična cijena nije veća od 100 kuna privlače pozornost mnoštva manjih ulagača, i kada krene gore, ide iz blokade u blokadu. Nama trenutno, jedino nedostaju objave o novim poslovnim ulaganjima, ali uskoro će se i Maja oglasiti, te ćemo postati daleko transparentniji i privlačniji širem broju ulagača. Vjeruj mi, ako griješim, ja sam jedan od onih koji ovdje može najviše izgubiti, tako da drugi nemaju razloga za bilo kakvu ljutnju. Tko smatra da je ovo navlačenje na kupnju, neka ponovno pročita komentare, kada je cijena bila na oko 150. Tri dana do izvješća, cijena na 70, a Vi svi ko pokisle kokoši. Živnite malo, trk na kavicu prekoputa u birc, i razmišljajte o tome kako ste dobar posao napravili ako ste kupovali u ovoj korekciji!
[thumbsup]

zvonac:

[Sve u svemu, dividenda je sve bliža, a iznosi oko 12% trenutne cijene! Sasvim dovoljno da potegnemo iznad 100.[cool] ”
kolega pošto imam za mene popriličan broj dionica mogu se samo nadati da će tako i biti, ali ako ne bude tako mnogi će vas uzeti na zub ( i to moram reći sa pravom , pošto sad ovako sigurnonajavljujete dividendu), ali u svakom slučaju nadam se da će tako i biti pa se možda malo pokrenemo [wink]


Zašto bi me uzeli na zub? Pali smo da ne možemo više. Sramota za gledati! Kupnja nikakva, kao da se kupuje neka stara istrošena, smrdljiva čarapa, a ne dionice firme koja je puna keša. Kad Maja i nadređeni joj ćute, žalosno je da dioničar mora održavati pokolebani duh drugih dioničara. Mnogi su već počeli sumnjati u svoju prosudbu kada su kupovali ovu dionicu, a još uvijek sumnjaju i čekaju cijenu iznad 100 da bi se iskrcali.
Jedno sigurno mogu tvrditi, a to je da ovakve dionice čija jedinična cijena nije veća od 100 kuna privlače pozornost mnoštva manjih ulagača, i kada krene gore, ide iz blokade u blokadu. Nama trenutno, jedino nedostaju objave o novim poslovnim ulaganjima, ali uskoro će se i Maja oglasiti, te ćemo postati daleko transparentniji i privlačniji širem broju ulagača. Vjeruj mi, ako griješim, ja sam jedan od onih koji ovdje može najviše izgubiti, tako da drugi nemaju razloga za bilo kakvu ljutnju. Tko smatra da je ovo navlačenje na kupnju, neka ponovno pročita komentare, kada je cijena bila na oko 150. Tri dana do izvješća, cijena na 70, a Vi svi ko pokisle kokoši. Živnite malo, trk na kavicu prekoputa u birc, i razmišljajte o tome kako ste dobar posao napravili ako ste kupovali u ovoj korekciji!
[thumbsup]
[/quote]

Svaka ti dala![thumbsup]

Nadokupih upravo još 200 kom po 70. Imam sreće što većina ne čita postove s ovoga foruma, nego još uvijek živi u vremenu korekcije. Mora da se neki branitelj malo olakšao! Po mojoj procjeni ispada da su ova dvojica prodavača prodavši prijevremeno, izgubila najmanje 30%. To je stvarno za [cry]


Rastemo brže od LEDA, a protrgovana samo jedna dionica. Šta će tek biti kada bude miliunski promet?[lol] Sve u svemu, dividenda je sve bliža, a iznosi oko 12% trenutne cijene! Sasvim dovoljno da potegnemo iznad 100.[cool]

Kolega, jel to provjeren info, ili samo puko nagađanje?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ako je stvarno takva dividenda ( iako ja osobno ne vjerujem) ja ću ju sigurno reinvestirati u eig i svaku slijedeću koju dobijem.Uskoro će izvješće i ja se nadam i naše okupljanje pozdrav!

Ako je stvarno takva dividenda ( iako ja osobno ne vjerujem) ja ću ju sigurno reinvestirati u eig i svaku slijedeću koju dobijem.Uskoro će izvješće i ja se nadam i naše okupljanje pozdrav!

New Report

Close