EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Buffet je rekao da treba kupovati dionice koje nitko neće.
Vidi dalje na komentarima trgovanja.[thumbsup]

U doba kada likvidna građevina i brodari gube pola svoje vrijednosti od početka godine a bez pravog razloga što se tiče njih samih onda i dionica poput netransparentnog EIG-a gubi kupnju, ništa čudno!

Činjenica je ta da od 2002 broj dioničara je konstantno padao da bi u zadnje vrijeme počeo rasti!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Znam da ce se mnogi nasmijati ali izdvojio bih iz cetverogodisnjeg plana …
http://www.poslovni.hr/74017.aspx

U sljedeće četiri godine najviše investicija Vlada očekuje u sektoru energetike…HEP neće ići u privatizaciju, ali ćemo pustiti privatnike da investiraju u proizvodnju električne energije. Tako HEP više neće biti jedini investitor u tom segmentu”, rekao je potpredsjednik Vlade zaključivši kako Hrvatska u iduće četiri godine zahvaljujući tim projektima umjesto uvoznika treba postati izvoznik energije….

Sash vidit kad popizdi EIG pa napravi 10-15 elektrana…[lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

jesu li sigurno dobro obojili strjelicu na plavo. Porast kao 7 % a kupnja tik na 55kn[undecid][undecid][sad]

Da a naš EIG ode u + blokadu još danas ako bude dobre volje za sada + 6,90 %.[thumbsup][thumbsup]

Hoće li EIG i danas potegnuti gore pred zatvaranje?[pray]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Znam da ce se mnogi nasmijati ali izdvojio bih iz cetverogodisnjeg plana …
http://www.poslovni.hr/74017.aspx

U sljedeće četiri godine najviše investicija Vlada očekuje u sektoru energetike…HEP neće ići u privatizaciju, ali ćemo pustiti privatnike da investiraju u proizvodnju električne energije. Tako HEP više neće biti jedini investitor u tom segmentu”, rekao je potpredsjednik Vlade zaključivši kako Hrvatska u iduće četiri godine zahvaljujući tim projektima umjesto uvoznika treba postati izvoznik energije….

Sash vidit kad popizdi EIG pa napravi 10-15 elektrana…[lol]

Smiješno zvuči!?

Ako je neko vidio da je tvrtka NISSAN prešla na samostalni izvor obnovljive energije, da je neki dan INTEL prešao na samostalnu energanu i na taj način uklonio zagađenje kao da je skinuo 185 000 automobila sa ceste i da će takve poduhvate na sve načine potpomagat pogotovo EU…

Sigurno će se krenuti sa poticanjem takvih poduhvata pa i poreznim olakšicama!

Imali ste par ind- revolucija i sve su se ticale energije osim jedne zvane dot.com!

Na pomolu je nova energetska revolucija!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

momci, nema smisla da hvalite ovu dionicu budućnosti jer to je dionica budućnosti. naši ljudi ne shvaćaju što je ekologija i kakva je perspektiva plina kao pogona u turbinama. to će shvatiti kad barel nafte bude 250 dolara, a dolar bude vrijedio 3,4 kuna…zato pustite ovo par godina da se hladi, a jednom će već netko shvatiti koliko ovo zaista vrijedi. po meni najmanje 300-500 kuna ovisno o brzini razvoja, ali to je već druga priča…strpljivo skupljate i čuvajte…

...povijest se ponavlja...

U zadnje vrijeme svi pričaju o ispuhivanju nekakvih balona. Iskreno mislim da na ovaoj dionici balona nikada nije niti bilo. Trenutno mi se cijena više čini kao zgažena ping-pong loptica, nego kao balon. [lol] A što se likvidnosti cijelog tržišta tiče, mislim da od domaćih tu nitko više nema ni za kavu, a kamoli za neku ozbiljniju kupnju.
Zato smo toliko i zaronili, a prodaje se u bescijenje. Na ovim cijenama bi bilo lako moguće da uđu strani ulagači i da nas kupe za šaku dolara, jer primjećujem da na ostalim burzama u regiji bivše Juge ne ulažu, nego se spremaju da zagospodare domaćim tržištem, pa će nas onda objeručke primiti u EU i sisati naše mlijeko!

Ima li nade za nas? Kad će kakvo izvješće?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Ima li nade za nas? Kad će kakvo izvješće?

Pogledajte samo prilog, ko da nas je pregazio teretnjak. Pali smo gotovo 50% u godini dana. Da smo držali novac u čarapi, ispada da bismo zaradili ovih 50% što smo izgubili![cry]

Koliko će danas rasti EIG ?[pray]

New Report

Close