EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gdje je naših 160?[angry]

Po toliko sam kupio, nema šanse da prodajem po istoj cijeni.


Šef: ” Gdje je naših 160?[angry] ” Po toliko sam kupio, nema šanse da prodajem po istoj cijeni.

pa to je tako jasno obzirom na cijenu ovih dana[lol]

oprosti ali nisam izdržao

moze ovo jos i nize.. EIG ulaze i u amreicke obveznice medju ostalim [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Super 24 jel si od 17.og u Zagrebu da se nadjemo ako zelis?

Prodao po 116-117, a sad je na 80. Palo je 30%, otkad sam je prodao. Čovjek bi pomislio da sam pogodio, ali nisam ne usrećio ni na drugoj strani. Svejedno, divim se svima koji su u ovim turbulentnim razdobljima ostali vjerni ovom ružno pačetu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Koliko će nam pozitivnih blokada trebati da se vratimo na 160, a tek vremena?[cry]

ajde nemojte kukati, tako je skoro na svim dionicama, s tim da je na ovoj prednost što ona još zapravo i nije rasla (barem ne kao 90 % našeg tržišta) i pada konstantno na jako malim volumenima, a realno ni prodaja nije nešto (sa milju kuna po asku i eto nas na 1xx, ), na žalost treba čekati “bolja” vremena i iskreno govoreći neki “pošteniji” financijski rezultat ovog društva, budućnost je jako dobra, društvo usmjereno na energetiku i to “zelenu”…ali opća klima je takva kakva je, biti će bolje[proud]

Kupnje
Cijena Količina
68,02 201
68,01 200
68,00 132
40,00 200
Prodaje
Cijena Količina
78,50 20
78,60 110
78,79 89
79,00 38
80,00 200
82,00 20
87,00 25
89,69 100
89,98 73
90,00 172

Hm, više nego skromna kupnja. Investiranje u alternativne izvore energije i dalje je izgleda prilično neatraktivno…

Kako izgleda, još koji tjedan i spušta se na 40,00 kuna. Zaista interesantno, a u tom slučaju zaslužuje pojačani trud potencijalnog investitora u ostvarivanju svojih dioničarskih prava (uvid u poslovanje, transparentno izvještavanje i sl.). Ne vjerujem da će Ameri samo tako (a Ameri imaju tu prste preko Proficia, zar ne?) “ubiti” trgovanje na burzi ovom dionicom. Ili možda hoće… Zgodna tema za istraživačko novinarstvo, preporučujem Nacionalu ili takvom nekakvom časopisu da se malo poigra… takve teme su sad popularne pa im se možda i isplati baviti se tako nečim.


Investiranje u alternativne izvore energije i dalje je izgleda prilično neatraktivno…

Mislim da je ovdje više riječ o investiranju u alternativne izvore magle,
a vlasnici ovih dionica postaju toga sve više svjesni.
Ovo je nešto kao CROR samo bez Thompsona i Škore

volim ove nove kolege sa par postova (od kojih su baš svih 5 na različitim temama jednako mudri kao i ovaj) kada iznose ovakva argumentirana mišljenja[bye]

kak vam se da uopce vise tu pisati, a nitko nista nova nije rekao? kolko kupnje ima ovo moze slobodno i na nulu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close