EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odakle vam info o dividendi? mislim da od toga neće biti ništa…a kad se već naši ulagači furaju na strana tržišta, onda im treba napomenuti da na stranim tržištima u vrijeme ovakvih kriza rastu jedino energetske dionice i dionice farmaceutskih kuća…dakle, ovo je energetska dionica…nju kupujte kad već glumite velike ulagače….[wink]

...povijest se ponavlja...


odakle vam info o dividendi? mislim da od toga neće biti ništa…a kad se već naši ulagači furaju na strana tržišta, onda im treba napomenuti da na stranim tržištima u vrijeme ovakvih kriza rastu jedino energetske dionice i dionice farmaceutskih kuća…dakle, ovo je energetska dionica…nju kupujte kad već glumite velike ulagače….[wink]

Majka mi je Mađarica, a radi u ………[cool]

fond300:

Mene samo zanima kad su kupovali ovi koji prodaju oko 90kn! I kakva im je to računica da sad prodaju!

mozda na 10 kn?

Gledam rast.hr i vidim da je Eig prije 6 godina bio 60 kn a koliko se sjećam nakon što se izdvojio iz Elke nikad nije bio manji od 125-130 kn. I siguran sam da ovi ovi su kupili ispod današnje cijene sto posto sad ne prodaju, prepametni su oni . Prodaju oni koji su kupovali preko 130-140 kn tzv. vječiti gubitnici. Ja sam kupio po 160kn i ne prodajem ispod 500 kn.[thumbsup]

Ej Tenkista, da to nas dva doživiva[lol] [lol] [thumbsup]

Ako ova nelikvidnost potraju uskoro će nas i ZDNK-R-A prestići. Moš mislit, dionice firme koja posluje bez otvorenog računa i s dugom od preko 600 milijuna kuna duga drže cijenu a mi bez duga i puni keša, padamo.
Više je ovdje stvar u dioničarima koji sa mizernim količinama svakodnevno ruše cijenu, nego što je stvar u samoj dionici. Oni Zdenkaši su pravi dioničari, nedaju pa makar im sve propalo, a kod nas daju za bagatelu, koda su ih dobili na lutriji.[lol]
Što se rodih u ovoj nesretnoj i nelogičnoj državi, gdje i golub na grani vrijedi više nego vrabac u ruci![lol]

Samo zamislite cijenjeni forumaši gdje bi bila cijena da netko od nas ima 500K kn i hoće ih investirati u dionicu alternativne energije kod nas do FI, gdje bi bila tada cijena EIG-a…
A i nije neki novac zar ne!?

Sve u svemu cijena je nisko, ali na kojim količinama!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Kolege drage, jel se Vi sjećate kako ste me pljuvali kad sam pred par mjeseci da ću EIG kupovati kad padne na 70 kn. Koliko vidim vrijeme za šoping se opasno približilo. Možda mi do kraja tjedna ostane koja kuna da kupim stotina EIGa na 70. [thumbsup]

Nadam se da će EIG gore stvarno me sramoti .


Kolege drage, jel se Vi sjećate kako ste me pljuvali kad sam pred par mjeseci da ću EIG kupovati kad padne na 70 kn. Koliko vidim vrijeme za šoping se opasno približilo. Možda mi do kraja tjedna ostane koja kuna da kupim stotina EIGa na 70. [thumbsup]

Billy… pa zašto pobogu nisi predvidio da će EIG rasti prije par mjeseci, ovako je zbog tvojih crnih slutnji EIG roknuo…
Što će Billy biti kad kupiš EIG po 70 kunića !!?? Hoće li rasti ???

Daj sa svima podijeli te informacije s kojima raspolažeš pošto se tvoje predviđanje izgleda obistinjuje…[wink]


Kolege drage, jel se Vi sjećate kako ste me pljuvali kad sam pred par mjeseci da ću EIG kupovati kad padne na 70 kn. Koliko vidim vrijeme za šoping se opasno približilo. Možda mi do kraja tjedna ostane koja kuna da kupim stotina EIGa na 70. [thumbsup]

Najviše volim takve koji se prave pametni i predstavljaju sebe kao najpametnijeg i najmudrijeg čovjeka!
sad mu treba iskazati duboki naklon na njegovoj pronicljivosti.
Gates sram te bilo.


Kolege drage, jel se Vi sjećate kako ste me pljuvali kad sam pred par mjeseci da ću EIG kupovati kad padne na 70 kn. Koliko vidim vrijeme za šoping se opasno približilo. Možda mi do kraja tjedna ostane koja kuna da kupim stotina EIGa na 70. [thumbsup]

Mogli ste za bilo koju dionicu dati sličnu prognozu i pogodili biste, jer sve je palo, mnoge druge su pale na daleko većim prometima, tako da ovo ovdje nije ništa zabrinjavajuće. Trenutno je takav sentiment na tržištu, a jedinična cijena ove dionice je mala, tako da se sa 160 kn ili dvije dionice može srušiti i za nekoliko postotaka.
Tko nam je kriv što kupujemo jeftine dionice![lol]

Ja bih iskreno volio da padne na 70 i niže ali da se mogu kupiti lijepe količine, ali neće MOŽDA sa nekoliko dionica, ovo je sve možda čak namjerno guranje niže malim količinama!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close