EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa to pada zbog loše likvidnosti.Prodat kojih 100- 200 kom več je veoma težko.[sealed]


ljudi, pa jel vi znate zašto ste ušli u ovu dionicu? očito ne znate. ovo je dionica za dugoročno držanje od 5-10 godina. energija budućnosti je ono čime se oni bave a mi smo još u 41. i 45, na ustašama i partizanima. kad jednom ovaj narod shvati bit ekologije, a valjda će taj dan doći, eto nas ne na 160 ovdje nego na 500. Samo je sve pitanje trenutka i projekata. ovo je za kupiti i čuvati najmanje 5 godina. vjetroelektrane su naša budućnost, a plin isto tako…dakle, tu ne morate raditi stalno neke analize jer eig dobro zna što radi…tajming je možda nekome bitan, ali taj se neće više moći osloniti na dionicu kao sredstvo za brzo bogaćenje. polako…[thumbsup]

potpisujem[thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ

Pričaju mi danas stariji dionički GURUI da kada na tržištu zavlada nelikvidnost i kada tržište više ne reagira na negativne vijesti, tada nastupa lagan rast. Gledajući trgovinu danas, ispunjavamo već neke preduslove (nelikvidni smo, i više ni 3 svjetski rat nebi znatno utjecao nakon svih ovih recesija i inflacija). Trenutno po ovim cijenama prodaju samo najveći luzeri, ili oni kojima par dionica i onako ne pretstavlja neki veći gubitak.
Za EIG se uvijek ima municije, pogotovo na ovoj cijeni. Ako ne kupiš danas na bidu, kupit ćeš sutra – razmišlja većina, a tako i sam. Prije sam oduvijek bio džentlmen, tako da mi 50-tak lipa po dionici nije pretstavljalo ništa, ali kroz ovo vrijeme nelikvidnosti i sam sam postao najveći škrtac, počeo sam lipariti i na dionicama čija je jedinična cijena i po nekoliko tisuća kuna.
Dobre su i ove krize, nauče nas da više cijenimo zarađeni novac, a ta osobina nama Hrvatima još uvijek nedostaje. Ako ovo stanje duže potraje Škoti će za nas biti male bebe u pogledu škrtosti![lol]

Još dok sam ovo pisao netko me poklopi po 84,50. Opet sam pretplatio.Treba meni još dugo vremena da bih postao Škot! Ma ulovit ću ja nju na najnižoj, pa makar to bilo i po 50 kn, da se kasnije mogu hvaliti kako sam kupovao po najnižoj. U jednu ruku ovo je i dobro, jer sam se sa sinom dogovorio da mu mjesečni džeparac bude 2 dionice EIG-a, neka i on malo osjeti što je to pad tržišta. [lol]


Još dok sam ovo pisao netko me poklopi po 84,50. Opet sam pretplatio.Treba meni još dugo vremena da bih postao Škot! Ma ulovit ću ja nju na najnižoj, pa makar to bilo i po 50 kn, da se kasnije mogu hvaliti kako sam kupovao po najnižoj. U jednu ruku ovo je i dobro, jer sam se sa sinom dogovorio da mu mjesečni džeparac bude 2 dionice EIG-a, neka i on malo osjeti što je to pad tržišta. [lol]

Ja sam također danas uspio nešto dokupiti!

U doba skupe nafte da li će firmama kao EIG rasti broj ugovora za pogone. šta mislite!?[proud]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ako još malo ovako nastavi morat čemo doplatit ako bi htjei obdržati dionice.[lol] [lol] [lol]

Mene samo zanima kad su kupovali ovi koji prodaju oko 90kn!
I kakva im je to računica da sad prodaju!

Danas sve nešto stidljivo i na sitno. Postala je najveća sramota biti dioničar, (odmah te smatraju gubitnikom) a nekada smo se time dičili![rolleyes]


Mene samo zanima kad su kupovali ovi koji prodaju oko 90kn! I kakva im je to računica da sad prodaju!

možda su dobili, ili plaćali jako jeftino (bivši radnici Elka d.d. ???), pa im je sad panika da ne izgube sve , a ionako imaju po 100 tinjak komada pa uzmu neku sitnu pinku i više ne razmišljaju o tome, odnosno ne sekira ih kada na Dnevniku Šprajc kaže da je sve otišlo u pm….ionako to (burzu)ništa ne razumiju, inače ne bi prodavali


Danas sve nešto stidljivo i na sitno. Postala je najveća sramota biti dioničar, (odmah te smatraju gubitnikom) a nekada smo se time dičili![rolleyes]

Suza mi u oku kad pogledam EIG.
Istina je da je stidljiva i sitna kao i promet ali tu je, nazalost.

Mea parvitas.


Mene samo zanima kad su kupovali ovi koji prodaju oko 90kn! I kakva im je to računica da sad prodaju!

mozda na 10 kn?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


fond300: ” Mene samo zanima kad su kupovali ovi koji prodaju oko 90kn! I kakva im je to računica da sad prodaju! ” mozda na 10 kn?

Da su ostali dobili bi toliku dividendu! Bolje biti glup, nego nestrpljiv![lol]

New Report

Close