EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uf koja padovina. I nitko ne napiše kakav smiješan post da se malo razvedrimo[rolleyes][huh][cry][sad][angry]

Vidiš da konstantno neko ruši sa nekoliko komada!
Nekome još ne odgovara rast, a ovo što Borut kaže da ima dioničara sa svega par komada i da oni prodaju ne drži baš vodu kad je vidljivo da se koristi svaka prilika da bi se ovu dionicu malim količinama poonizila.

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

15000 kn promet, da je baš po 20 kn nebitno. Milijunima se trgovalo po 150 kuna. istina ja sam uspio kupiti po 160 kn.[proud]

sa 12 komada ju netko rokne 8 %, ludilo[undecid]

http://www.amcham.hr/patron/

Ne znam je li netko već ovo postao!
Eig je ujedno i član patrona američke gospodarske komore u RH koja promiče ulaganja u određena poduzeća u RH.

Eno ga tamo desno u popisu![proud]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Šta bi značilo EIG!?
Možda Energy & Industry Group ili Energy Investment Group.

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


15000 kn promet, da je baš po 20 kn nebitno. Milijunima se trgovalo po 150 kuna. istina ja sam uspio kupiti po 160 kn.[proud]

[lol] [lol] [lol] ja po 154 i 137. Ipak danas mi je zgodnije na HT

treba prvo dobit ostvarit da bi se dividenda isplacivala..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kad će opet biti na 160 kn ?[thumbsup]

umjesto ‘kad na vrbi rodi grožde’ sad će biti ‘kad će eig biti na 160’..a jednom će i to bit..:)

... otišli su bikovi uzalud ...

ljudi, pa jel vi znate zašto ste ušli u ovu dionicu? očito ne znate. ovo je dionica za dugoročno držanje od 5-10 godina. energija budućnosti je ono čime se oni bave a mi smo još u 41. i 45, na ustašama i partizanima. kad jednom ovaj narod shvati bit ekologije, a valjda će taj dan doći, eto nas ne na 160 ovdje nego na 500. Samo je sve pitanje trenutka i projekata. ovo je za kupiti i čuvati najmanje 5 godina. vjetroelektrane su naša budućnost, a plin isto tako…dakle, tu ne morate raditi stalno neke analize jer eig dobro zna što radi…tajming je možda nekome bitan, ali taj se neće više moći osloniti na dionicu kao sredstvo za brzo bogaćenje. polako…[thumbsup]

...povijest se ponavlja...

kolega delboy potpisujem, uostalom već duže vremena se samo mali (nestrpljivi i rekao bih neuki) istresaju po bid-u , koji je stvarno nisko, ali cijelo tržište je takvo..

New Report

Close