EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pretpostavljam da će dividenda biti između 8 i 10 kn po dionici. Više bih volio da bude okruglo.[proud]

Odakle ti to!?
Daj Bože!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Pretpostavljam da će dividenda biti između 8 i 10 kn po dionici. Više bih volio da bude okruglo.[proud]

Imaju li oni odakle isplatiti dividendu?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

bananarama:

Pretpostavljam da će dividenda biti između 8 i 10 kn po dionici. Više bih volio da bude okruglo.[proud]

Imaju li oni odakle isplatiti dividendu?

Ako oni nemaju koji drže lovu na oročenju, onda neznam tko ima.[shocked]

Ako ovako nastave ,kao što je ulet u TNSA,što je isto jedna posebna firma,imaš na TNSA cijelu priču ispričanu.
I oni baš u tu dionicu,ili imaju dobar info,pa čekaju da TNSA eksplodira,nije im hića ,para imaju,pa kad krene krene,ili su totalni luzeri,a i mi s njima što smo uletili ko nosorozi u ovu dionica.
Proizvodnja obnovljivih izvora energije,plinske elektrane,mađarske firme,posao za Coca-Colu,i šta ja, ne znam više,koja je to spika,niko ne zna šta oni rade.
I koliko ih radi ,Maja i ….
Dugoročna investicija ,kao još neke na ZSE.[cry]
Ali jednog dana će tržište skužiti kakav biser je podcijenjen debelo.
Koliki je ono BV?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


HugoChavez: ” bananarama: ” Pretpostavljam da će dividenda biti između 8 i 10 kn po dionici. Više bih volio da bude okruglo.[proud] ” Imaju li oni odakle isplatiti dividendu? ” Ako oni nemaju koji drže lovu na oročenju, onda neznam tko ima.[shocked]

Puni su kao tankeri, samo je pitanje koliko su spremni da iskrcaju.[shocked]

Bare. Što se sekiraš. Promet raste. danas več iznad 6000kn.[lol] [lol] [lol]

Šta,neko je morao platiti ratu za margin,pa reko evo malo EIG-a,ostale mi možda i naraste,njih ču zadržati,ali ova neće više nigdje.
Dugoročni investitor kojeg je stislo,ili šta?
Po koliko je taj kupovao,koliko je izgubio?
Ljudi,ako nije hića nemojte po asku,ako nam žele dati dionice neka nas dočekaju na 50 kn.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Može super 24,ja ću otići po materijale a ti donesi na sastanak revizorsko.Ali što se tiče materijala ja mislim da ih svako osobno treba podići pozivnicu za skupštinu, no provjerit ću pa ću javit svima zainteresiranima. Meni su tako rekli prošle godine,ja je nisam imao,pa su mi rekli da na skupštini nemogu glasati što je meni tada bilo apsolutno nebitno.Inače ja imam teoriju zašto je eig tako tajanstven a tiče se poreza no nebi o tome na forumu više kad se svi nađemo uživo.

kako je krenulo jos ce morat Maja preko posilnih rezervirati veci hotel, sto je Laguna za silne dionicare
svi hrle na skupstinu
evo se maradona skinuo s k.o.k.e. konacno pa ide vidjet kak mu dionice stoje
da ste se sjetili na vrijeme mozda bi nes i bilo, ovako mislim da vam je svima malo kasno..


Može super 24,ja ću otići po materijale a ti donesi na sastanak revizorsko.Ali što se tiče materijala ja mislim da ih svako osobno treba podići pozivnicu za skupštinu, no provjerit ću pa ću javit svima zainteresiranima. Meni su tako rekli prošle godine,ja je nisam imao,pa su mi rekli da na skupštini nemogu glasati što je meni tada bilo apsolutno nebitno.Inače ja imam teoriju zašto je eig tako tajanstven a tiče se poreza no nebi o tome na forumu više kad se svi nađemo uživo.

u Zagrebu sam od 17.3. pa se javi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

htio sam komentirati promet. Nitko nije kupio, nitko prodao.Netko izgleda nešto konta.[lol] [lol] [lol] [sealed]

[da ste se sjetili na vrijeme mozda bi nes i bilo, ovako mislim da vam je svima malo kasno..
[/quote]
zašto misliš da je sada kasno, ili zašto misliš da se prije moglo nešto promijeniti??
ja recimo mislim da ti to onako po osjećaju [proud]

New Report

Close