EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram se priključiti sa svojim komentarima preee duugo sam bio pasivni promatrač!!!!!!!!!
Ja sam se osobno odlučio za EIG kao dugoročnu investiciju,jer se kod nas ne cjeni još uvjek ENERGIJA a kamoli alternativna i slč… Vrijeme će pokazati da je svatko tko je odlučio zadržati ovu dionicu napravio pametan potez…………………..(u fin. smislu)

Evo sad sam pogledao i vidim da je u petak već bilo bolje. Vjerojatno Borut ima pravo, da ima previše malih što i ova trgovina u petak pokazuje.Na kraju trećeg tromjesječja je bilo 2595 dioničara, što je svakako puno no broj je u padu te ja očekujem da če ih nakraju godine biti cca 2000-2200.Mislim da se na ovim razinama ipak formiralo neko dno i da bi se u narednim mjesecima mogli početi lagano oporavljati, pozdrav svim hrabrim dioničarima eiga!

Šta je bilo u petak bolje[lol] [lol] [lol] Promet od 945 kuna.[lol] [lol]


Evo sad sam pogledao i vidim da je u petak već bilo bolje. Vjerojatno Borut ima pravo, da ima previše malih što i ova trgovina u petak pokazuje.Na kraju trećeg tromjesječja je bilo 2595 dioničara, što je svakako puno no broj je u padu te ja očekujem da če ih nakraju godine biti cca 2000-2200.Mislim da se na ovim razinama ipak formiralo neko dno i da bi se u narednim mjesecima mogli početi lagano oporavljati, pozdrav svim hrabrim dioničarima eiga!

ja stvarno neznam zašto trošite vrijeme pisajući o ovoj dionici….EIG je firma bez oca i matere….[bye]

na 4300 sve prodajem...


Maradona: ” Evo sad sam pogledao i vidim da je u petak već bilo bolje. Vjerojatno Borut ima pravo, da ima previše malih što i ova trgovina u petak pokazuje.Na kraju trećeg tromjesječja je bilo 2595 dioničara, što je svakako puno no broj je u padu te ja očekujem da če ih nakraju godine biti cca 2000-2200.Mislim da se na ovim razinama ipak formiralo neko dno i da bi se u narednim mjesecima mogli početi lagano oporavljati, pozdrav svim hrabrim dioničarima eiga! ” ja stvarno neznam zašto trošite vrijeme pisajući o ovoj dionici….EIG je firma bez oca i matere….[bye]

….da, ali ima puno djece, koji se uče pisati….. [proud]

trčanje je zakon :)


Šta je bilo u petak bolje[lol] [lol] [lol] Promet od 945 kuna.[lol] [lol]

Pogledaj BID, biti će ti malo jasnije! [proud]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ma pusti borg svatit će i dule kako burza funkcionira jednog dana.Meni nije cilj puno pisati po forumu stoga za sada neću više puno pisati, javit ću vam se kad izađu izvješća i probat ostvarit svoj cilj a to je okupit i ujedinit dioničare eiga.(svi su dobrodošli i novopečeni i prekaljeni a naravno i budući dioničari eiga) lijepi pozdrav svima.

I još samo nešto kako se može dobiti revizorsko izvješće za eig ako neko zna bio bi mu jako zahvalan[pray]


Ma pusti borg svatit će i dule kako burza funkcionira jednog dana.Meni nije cilj puno pisati po forumu stoga za sada neću više puno pisati, javit ću vam se kad izađu izvješća i probat ostvarit svoj cilj a to je okupit i ujedinit dioničare eiga.(svi su dobrodošli i novopečeni i prekaljeni a naravno i budući dioničari eiga) lijepi pozdrav svima.

Podržavam incijativu, mogla bi urodit plodom!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Pretpostavljam da će dividenda biti između 8 i 10 kn po dionici. Više bih volio da bude okruglo.[proud]


I još samo nešto kako se može dobiti revizorsko izvješće za eig ako neko zna bio bi mu jako zahvalan[pray]

dignes materijale za skupstinu.. ja primjerice imam izvjestaj revizora za 2006[tongue]..

inace revizor je deloitte

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Maradona:

Šteta što svaki dan neko izgubi živce i proda u bescijenje.Kad bi izdržali par dana bez paničnih prodaja možda bi se desio problem trenutne nelikvidnosti,ali već na prvu dobru vijest cijena bi eksplodirala(vratila se na normalnije razine) a likvidnost se vratila.Pa svako ko ima ovakvu dionicu mora biti spreman dugo čekati(cca 5-10 g minimalno) tu se neće ništa spektakularno desiti za par dana, bitno je utvrditi dal idemo u pravom smjeru (što se tiče uprave) a ako idemo uspjeh ovakvih dionica je vrlo vjerojatan, da ne kažem neizbježan.Svaki dan si pomislim evo konačno je ostala čvršća ekipa zato sam i nedavno počeo pisati jer sam mislio da smo se riješili špekulanata no eto svaki dan me netko novi iznenadi.

dear maradona
stvarno si optimist, dali možda znaš koliko dioničara ima samo jednu dionicu EIG-ja? teško češ ti meni reči da su oni čvrsti….
[proud]


ja bi reko da su ti najcvrsi borute jer im se ne isplati prodavati uopce. a ima ih jos tolko i sa 2 dionice…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close