EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da mi je znat koja je ovo ekipa koja se naslagala na prodaji ispod 100 kn….kakvu oni zaradu imaju?!

[opet promjene u Top 10, nema više Joze, ušao HPB skrbnički na 10.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 14.296 0,93 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 4.990 0,32 Skrb. račun
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.839 0,31 Osnovni račun
10. HPB D.D. 4.556 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 81,88

Imamo instucionaliziranje TOP10, mada se radi vjerovatno o zalogu, ali u zadnje vrijeme EIG lako ide za zalog, zar ne!? [proud]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ima li možda šta od toga novca za EIG. Stranica 182 teletekta na HT.( neznam staviti link[embarass])


Imamo instucionaliziranje TOP10, mada se radi vjerovatno o zalogu, ali u zadnje vrijeme EIG lako ide za zalog, zar ne!? [proud]

glede zaloga… evo jednog iz TOP10, izasao opet u novinama, malo promidzbe za EIG

Lazar Rodić došao na bratov sprovod
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2008,2,20,,109428.jl

Sin žrtve Rodićevih bio na detektoru laži
Jadranka Strancarić i danas je s gorčinom u glasu pričala o tome što im se dogodilo 19. siječnja 1996. godine nakon što su dvojica braće Rodić preuzela njihov dug od Josipa Antića Zefe.
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2008,2,19,,109301.jl

“Please, God, Just One More Bubble.”


[opet promjene u Top 10, nema više Joze, ušao HPB skrbnički na 10.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 14.296 0,93 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 4.990 0,32 Skrb. račun
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.839 0,31 Osnovni račun
10. HPB D.D. 4.556 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 81,88


Nisam pratio u zadnje vrijeme, gdje je nestao Borut ? [undecid]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

20.02.2008

EU ulaže oko 9 milijardi eura u obnovljive izvore energije
U proračunskom razdoblju 2007.-2013. godine u 450 operativnih programa u sklopu kohezijske politike za investicije u energetske projekte namijenjeno je 9 milijardi eura
Oko 9 milijardi eura namijenjenih kohezijskoj politici EU-a u razdoblju do 2013. godine bit će uloženo u razvoj obnovljivih izvora energije i energetsku efikasnost, istaknula je u srijedu povjerenica za regionalnu politiku Danuta Huebner. U proračunskom razdoblju 2007.-2013. godine u 450 operativnih programa u sklopu kohezijske politike za investicije u energetske projekte namijenjeno je 9 milijardi eura, od toga 4,8 milijardi na obnovljive izvore energije, a 4,2 milijarde usmjerene su na efikasnije korištenje energije. Komisija također poziva da se znatan dio od 63,8 milijardi eura namijenjenih za istraživanje i razvoj u istom proračunskom razdoblju usmjeri na projekte koji stimuliraju istraživanje o obnovljivoj energiji. Kohezijska politika EU-a, na koju odlazi više od trećine europskog proračuna, usmjerena je na ujednačeni razvoj europskih regija. Iz strukturnih fondova se financiraju razvojni projekti koji pridonose smanjivanju razlika između razvijenijih i manje razvijenih dijelova EU kao i promicanju ukupne konkurentnosti europskog društva i gospodarstva. U financijskom razdoblju 2007.-2013. na kohezijsku politiku otpada 308 milijardi EUR od 864,3 milijardi EUR ukupnog proračuna EU. Financijska težina ove politike odražava težinu socijalno-ekonomskih razlika unutar EU ali i politički značaj “kohezije” za projekt ujedinjene Europe. Sa svakim proširenjem EU je u pravilu prihvaćala siromašnije i manje razvijene zemlje koje je potrebno čim prije integrirati u zajedničko tržište te učiniti ravnopravnim sudionicima gospodarskog i političkog projekta. Danas se, s početnog naglaska na postizanju ujednačenog razvitka unutar EU, cilj kohezijske politike sve više pomiče prema jačanju globalne konkurentnosti europskog gospodarstva. Europska komisija je u svojim zakonskim prijedlozima o energiji i zaštiti klime iz prošlog mjeseca veliki naglasak stavila na obnovljive izvore energije i veću iskorištenost eneregetskih potencijala. U ispunjavanju postavljenih ciljeva koji se odnose na energiju i borbu protiv globalnog zatopljavanja očekuje se i velika uloga regija.

moj tenkista ….
nemoze eig spasiti 100 trilijardi dolara u pricama , samo fin rezultati ..
ove price o ulaganjima u obnovljivu energiju i etc.. su doveli eig od 150 na 80kn… tragedija …[cry]

ja sam se igrao sa eig , 3-4 puta usao i izisao tako da nisam u minusu u globalu i ovo sitno sta imam necu prodavati pa makar dosla na 20kn …[thumbsup]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Od priča me glava već boli pišu ovo je budućnost a ono štanga. Vjerujem u ovu dionicu ali pitanje je vremena a ja toga nemam. Hvala bogu da sam se riješio trenutno što nekažem da danas sutra neću uči[bye]

Dobar, Loš, Zao

Caka je u tome što svašta možemo očekivati s obzirom na njihovu “volatilnost” u FI…

Rezultat može biti takav da bi mogao implicirati opravdanje cijene i na 3 -znamenkastim razinama, može i biti baš za cca ovakvo stanje…
Međutim prije ili kasnije će se izroditi nekakav okvirni rezultat naon kojeg neće biti bitnijih odstupanja…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Šteta što svaki dan neko izgubi živce i proda u bescijenje.Kad bi izdržali par dana bez paničnih prodaja možda bi se desio problem trenutne nelikvidnosti,ali već na prvu dobru vijest cijena bi eksplodirala(vratila se na normalnije razine) a likvidnost se vratila.Pa svako ko ima ovakvu dionicu mora biti spreman dugo čekati(cca 5-10 g minimalno) tu se neće ništa spektakularno desiti za par dana, bitno je utvrditi dal idemo u pravom smjeru (što se tiče uprave) a ako idemo uspjeh ovakvih dionica je vrlo vjerojatan, da ne kažem neizbježan.Svaki dan si pomislim evo konačno je ostala čvršća ekipa zato sam i nedavno počeo pisati jer sam mislio da smo se riješili špekulanata no eto svaki dan me netko novi iznenadi.

dear maradona
stvarno si optimist, dali možda znaš koliko dioničara ima samo jednu dionicu EIG-ja? teško češ ti meni reči da su oni čvrsti….
[proud]

trčanje je zakon :)

Sudeći po nalozima na kupnji, danas nećemo ispod 90. I to je neki napredak![lol]

New Report

Close