EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da Tihana radi u Tendo uslugama[proud]

P.S. odgovor je u skladu sa dosadašnjom politikom, nadamo se da će se promijeniti na bolje

Ja predlažem da se svi prvi put okupimo kada izađe izvješće za prvi kvartal,te zajedno proanaliziramo godišnje i kvartalno te odlučimo polako o pitanjima za skupštinu.

ma može zašto ne, iako sumnjam da ćemo biti išta pametniji nakon toga, osim ako godišnje FI i prvi kvartal ne budu jako dobri, onda se neke stvari budu riješile same od sebe [wink]


Ja predlažem da se svi prvi put okupimo kada izađe izvješće za prvi kvartal,te zajedno proanaliziramo godišnje i kvartalno te odlučimo polako o pitanjima za skupštinu.

….samo kaži gdje i kada……[thumbsup]

trčanje je zakon :)


….samo kaži gdje i kada……[thumbsup]

Borut nisi li izišao, nema te više u TOP10?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Borut nisi li izišao, nema te više u TOP10?

Možda je i on digao lombardni u Pobi sa zalogom dionica EIG-a [lol]

Ja naravno predlažem u Zagrebu jer sam ja iz Zg. A za točno mjesto i vrijeme ćemo se dogovoriti ima vremena, sad žurim javim vam se sa jos nekim razmišljanjima sutra.Glavno da ima volje među nama za pokrenuti se malo!

Ovo na EIG-u je smješno…
Zadnje rušenje pred kraj nikakvim količinama i ostavljanje malog naloga od 37 kom na 84,xx kn tik iznad jače kupnje po toj cijeni sa razlikom u lipama…
Da je htio prodat prodao bi, ovo je samo da b islika bila što gadnija…
Možda i lombardaši igraju igru na pola BV zbog jeftinog dokupa…
Borut nije izašao, njegov interes je tu!
Ja ću rado doprinjeti udruzi dioničara sa svojim nemalim brojem komada,relativno nemalim.

Baš me zanima ako će biti 84,xx tamo i u pon…
Ko prvi do cure njegova!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

zvonac imas prv..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

http://www.greenergy.hu

par noviteta na web-u njihove firme u mađarskoj…to je, makar se sada ne čini tako, zbilja firma puna potencijala. dionica budućnosti. naravno, samo dugoročno gledano , jer kad tad i kod nas će doći na cijenu ekologija. ako ne prije, onda nakon ulaska u EU.

...povijest se ponavlja...

Bas si malo razmišljam o godišnjem izvješću, volio bi čuti i vaša razmišljnja.Ja mislim pošto uglavnom imaju financijske prihode od ulaganja a ulagačka klima u svijetu nije bog zna što ne očekujem baš pozitivu u 4Q, a mislim da bi psihološki bilo lijepo kad bi godinu ipak ukupno završili u plusu. Pošto se smanjila dugotrajna financijska imovina a povećala kratkotrajna potraživanja mislim da je to vezano uz prodaju Adriatic-a te da bi naplatu toga mogli vidjeti u ovom kvartalu.Od firmi kosolidacije nemam pojma šta očekivati?Drago mi je da je moja inicijativa naišla na pozitivan odjek kod forumaša te bi volio da nam se priključe ako su još sa nama I Topalov (inače i sam volim šah), Zvonac te naročito da se bar oglasi cayman. Zvonca bi molio ako piše i na drugom forumu da ih tamo obavijesti o evenutualnom okupljanju,hvala i pozdrav.

Nemam puno dionica ali pridružujem se akciji.[thumbsup][thumbsup]

New Report

Close