EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Predpostavljm krajem 8 kao i prošle godine.


Ja sam novi ovdje na forumu, i počeo sam pisati isključivo radi ove teme. Zanima me zašto nitko od vas nije bio prošle godine na godišnjoj skupštini eiga osim mene, volio bi da se forumaši malo organiziraju i da se to ove godine promjeni !

Ha . Možda imaš kakve nove vijesti od prošle skupštine???[lol] [lol] [lol]

i maradona…imas kakve vijesti sa skupstine…[undecid]

OBAMA................SPASITELJ

ljudi ja sam imao ovjereni zapisnik sa skupštine i ništa značajnose nije dogodilo, prolistajte temu, u jednom od postova sam pisao nešto o tome, jedino “značajno” je poznata najava da će se preneseni gubitci iz prošlosti nadoknaditi sa budućom zaradom…

na današnjem SDA op 10 je vidljivo da je skrbnički podravske banke prodao nešto više od 1000 komada prije tri dana, sad pošto bi to trebao biti skupni skrbnički lombardaša pitam je li netko od kolega sa foruma prodavao, ako je zanima me je li morao (stisla ga banka) ili je mislio da je pametno prodavati po 90-100 kuna?

Trenutno je tržišna vrijednost dionica EIGA 3,3 puta manja od nominalne. Rijetko na kojoj drugoj dionici je takav omjer, a nismo u stečaju, niti smo dužni ikome išta, niti tko ima kakva potraživanja od EIG-a.
Ima li još takvih sličnih na ZSE, odmah ih kupujem![proud]


na današnjem SDA op 10 je vidljivo da je skrbnički podravske banke prodao nešto više od 1000 komada prije tri dana, sad pošto bi to trebao biti skupni skrbnički lombardaša pitam je li netko od kolega sa foruma prodavao, ako je zanima me je li morao (stisla ga banka) ili je mislio da je pametno prodavati po 90-100 kuna?

Ne mora značiti da je proda. Ako je završio lombardni i isplatio glavnicu, onda su dionice otišle na slobodnu poziciju

Na skupštini je Maja pričala u koje dionice ulaže i novčane fondove te koliku je dobit iz toga ostvarila,poslije su pričali da će gubitke predhodnih razdoblja pokriti budućim prihodima, glasali o povjerenju i sve je bilo gotovo za 15 minuta,meni je bilo glupo postavljti tamo pitanja a i tada nije bilo toliko loše stanje pa se nisam htio mješati, no mislim da bi ove godine trebali organizirano otići na skupštinu i postaviti masu pitanja a prvo naravno šta je sa tim zelenim projektima i da li se oni uopće time bave .Osobno poznajem novinarku lidera koja je pisla onaj poznati članak i ja sam joj dao neka pitanja da postavi Maji, no Maja nije htjela odgovoriti!!!

[Ne mora značiti da je proda. Ako je završio lombardni i isplatio glavnicu, onda su dionice otišle na slobodnu poziciju
[/quote]

istina, mada mi se čini da je prije par dana protrgovano malo većom količinom pa sam si to fino složio[smiley]

sredinom prosinca sam poslao jedan zahtjev u ime nas manjiskih dioničara i dobio diplomatski odrađen odgovor da ćemo biti oabviješteni putem ZSE o svim relevantnim činjenicama, ali da ne trkeljam evo vam kopije pa pročitajte..

Biti će red ponovo pritiskati upravu i našu direktoricu glede planova, transparentnosti, konsolidacije i sličnih nama korisnih informacija…

Sve ovo u današnje vrijeme može rezultirati većim angažmanom uprave glede nas dioničara, jer svaki “pritiisak” može samo dodatno uozbiljiti upravu.
Naravno treba pitanja uobličiti na taj način da nam se ne mogu baš izmigoljiti odgovorima “sukladno zakonu…”, “u skladu sa fin. izvješćima u HR” itd.

Tek tada možemo očekivati i pripremu za odgovore na skupštini…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Bravo zvonac. Jeste li vidjeli tko je u potpisu… novi zaposlenik T.V.
Sad ih ima dvoje. Povecanje 100%. Zbog novih “projekata”

PS
zbog odgovora bi ih sve trebalo smijeniti jer se tako ne odgovara dionicarima.
Daj reci im neka stave otkup po 100HRK samo da se vise ne guzimo po forumima i ZSE. [angry]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close