EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nije to preko burze išlo (nije bilo takvih prometa zadnjih dana), tko zna kakva je kombinacija u igri, i kakvi uvjeti…


pa nije to preko burze išlo (nije bilo takvih prometa zadnjih dana), tko zna kakva je kombinacija u igri, i kakvi uvjeti…

Kakvu pouku mi mozemo iz toga izvuci?

Ikakvu ili nikakvu?

Mea parvitas.


” Kakvu pouku mi mozemo iz toga izvuci? Ikakvu ili nikakvu?

po meni nikakvu posebno, svašta može biti, ali mislim da to ne može značajnije utjecati na cijenu dionice, sigurno ne negativno [wink]


tork: ” ” Kakvu pouku mi mozemo iz toga izvuci? Ikakvu ili nikakvu? ” po meni nikakvu posebno, svašta može biti, ali mislim da to ne može značajnije utjecati na cijenu dionice, sigurno ne negativno [wink]

Ma ne znam vise.
Da mi je netko rekao da ce se EIG prodavati po 80 kuna prije par mjeseci ja bi mu rekao da nije normalan.
A vidi ga danas. Ma sve je moguce.

Ista stvar i za HT. Da je netko rekao da ce HT biti ispod 300 kuna tamo prve dane trgovanja.. taj isti bi bio medijski objesen.

Mea parvitas.

a i to je istina, apsolutno je nevjerojatno da ju netko daje po 90 tak kuna, (i HT po 290 slažem se), evo link sa jednom više manje poznatom informacijom koja ukazuje na budući rast domećeg tržišta kogeneracijskih rješenja, tržište koje je prirodno Eig-ovo

http://www.hrote.hr/hrote/znati/Kogeneracija/default.aspx

firma koja ima samo “čiste” (kad se odbiju sva zaduženja) kratkotrajne, lako unovčive imovine cca. 100 Hrk po dionici trži se po 90 Hrk, rekao bi Graham da je to vrlo jeftino (da me ne napadaju dušebrižnici naravo da treba i druge stvari uzimati u obzir), pošto nije riječ o klasičnom društvu koje se bavi trgovinom ili proizvodnjom stavka zalihe je 0 što je u ovoj računici još bolje jer zalihe treba uzeti s rezervom pošto ih još treba “pretvoriti” u novac, ali svatko svoga konja hvali [thumbsup]


firma koja ima samo “čiste” (kad se odbiju sva zaduženja) kratkotrajne, lako unovčive imovine cca. 100 Hrk po dionici trži se po 90 Hrk, rekao bi Graham da je to vrlo jeftino (da me ne napadaju dušebrižnici naravo da treba i druge stvari uzimati u obzir), pošto nije riječ o klasičnom društvu koje se bavi trgovinom ili proizvodnjom stavka zalihe je 0 što je u ovoj računici još bolje jer zalihe treba uzeti s rezervom pošto ih još treba “pretvoriti” u novac, ali svatko svoga konja hvali [thumbsup]

Tako je, ako je poslovanje tvrtke transparentno.
To je prvi uvjet u odlučivanju!

Ja sam novi ovdje na forumu, i počeo sam pisati isključivo radi ove teme. Zanima me zašto nitko od vas nije bio prošle godine na godišnjoj skupštini eiga osim mene, volio bi da se forumaši malo organiziraju i da se to ove godine promjeni !

ljudi dosao je maradona!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja sam novi ovdje na forumu, i počeo sam pisati isključivo radi ove teme. Zanima me zašto nitko od vas nije bio prošle godine na godišnjoj skupštini eiga osim mene, volio bi da se forumaši malo organiziraju i da se to ove godine promjeni !

Hebote! Stvarno on!
Ja bih rado svratio na skupstinu ali sam bio na drugom kraju svijeta u to vrijeme. Kad je sljedeca skupstina?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

ajde javi se na private pa idemo skupa[cool].. mozes usput rec kak je bilo prosle godine?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close