EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još takvih 5 blokada pa smo tam gdi smo i stali[lol] [lol] [lol]


Doduše,promet je mizeran al veseli za vidjet… [lol]

zadnja dva dana kad je padala je isto bio mizeran, tako da je ovo ipak ljepše
[thumbsup]

ASK Eiga se sve u svemu dobro drži bez obzira na izlete panike koji su ga gurnuli na smješne razine…

POBA skrbnički se konstantno podebljava, valjda zalažu EIG za lombard za ponovnu kupnju baš njega…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ask dosta dionica se dobro drži, ima ih dosta na kojima je spread između bida i aska cca 20% – EIG, AUHR, KODT itd. To znači da su neke od njih dosegnule dno, tj. nitko više ne želi stavljati na ask po nekim smiješnim cijenama, već se samo na mizernim količinama dešavaju istresanja na bid totalnih paničara, marginaša itd.

Btw danas sam dokupio EIG po 80 kn :p

[cool][thumbsup]


Ask dosta dionica se dobro drži, ima ih dosta na kojima je spread između bida i aska cca 20% – EIG, AUHR, KODT itd. To znači da su neke od njih dosegnule dno, tj. nitko više ne želi stavljati na ask po nekim smiješnim cijenama, već se samo na mizernim količinama dešavaju istresanja na bid totalnih paničara, marginaša itd. Btw danas sam dokupio EIG po 80 kn :p [cool][thumbsup]

vi imate izgleda za solidan rast ja kupio 107,03 al kad vidim kako smo svi precjenjeni mogu reci da nam danas kuna puno vise vrijedi, barem meni oko 20-ak% od pocetka godine…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

sutra cu i ja dokupiti [tongue]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


vi imate izgleda za solidan rast ja kupio 107,03 al kad vidim kako smo svi precjenjeni mogu reci da nam danas kuna puno vise vrijedi, barem meni oko 20-ak% od pocetka godine…

Hm, 80 kn mi ipak nije srednji ulaz nažalost, a sa EIGom sam kao i mnogi overall u debelom minusu [embarass]

btw – “sretno svima koji nas zauvjek napustaju,od penzije necete tvrdo kakati” – odličan sig hehe [lol] [thumbsup]

pazi sad ovo skrbički RBA opet kupuje (sitno za sada ali tko zna), zadnje što znam je imao
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.349 2,95 Skrb. račun
, a stanje od jučer na Sda
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun

ispravite me ako ovo nije novo, možda sam previdio…

Jučer je skočilo 17,27 % tako neka nastavi i danas.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Do sada već oko + 10 % do kraja dana u blokadi prema gore .[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

100,01 je blokada[lol]

I bude se neko isprsil ?[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close