EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“idemo dalje”, ja stvarno više nemam para da kupujem, jučer još nešto, ali danas [cry]
P.S. naravno da je promet mizeran i da nikako ne shvaćam kako će ikome pomoći što je lupio 100 kom po ovakvom bid-u

Danas sam požurio sa kupnjom i kupio prvi po najvišoj cijeni, čak po 90 kn.[lol]

minus 45% imam s ovim cudom..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Da Vas malo sve redom pokušam utješiti, napisat ću nekoliko svojih meditacija:
1. Kada je dionica bila na 150, svi odreda smo govorili da je potcjenjena – (“možda” smo griješili)
2. Sada kada je na 84 – mislimo da je cijena smiješna – (uopće ne griješimo)
3. Da smo imali keša na 150 – išli bi bez straha u dokup – (pogriješili bi)
4. Ako idemo sada u dokup – (nećemo uopće pogriješiti)
Da li EIG i dalje ulaže u obnovljivu energiju? – Ulaže.
Da li EIG i dalje ima dionice TNSA? – Ima, i to više nego prije, trenutno 525 kom.
Da li je EIG u stečaju? – Nije. Kad bi bio, mi bi bili bogatiji (ako se uzme u obzir knjigovodstvena vrijednost)
Da li je nafte sve manje i sve će biti veća potražnja za obnovljivom energijom! – Istina je!
Da li su od cijene 150 do danas objavljen ikakve nove nepovoljne materijalne činjenice oko EIG-a? – Nisu!
Zašto je trenutna cijena 84? – Zato što ja nemam više keša za dokup – Imate li ga Vi?
Prije ovog sra— od burze, imao sam prosječan ulaz 135. Uspio sam ga spustiti na 115 pabirčenjem sitnih, jeftinih naloga od nestrpljivih. Mogao sam kupovati i bilo koju drugu dionicu, ali osobno upravo na ovoj dionici vidim brz uspon kada medvjedi pošalju zeleno svjetlo na zse (kratica za zagrebačko sra—).
Moj savjet Vam je da potegnete malo iz čarape (pa makar i iz smrdljive) i spustite si ulaz, dok još traje ova EHG (epidemija hrvatske gluposti). Pozdrav svim ulagačima sa istančanim osjećajem za TAJMING (po Vuku).[thumbsup]


minus 45% imam s ovim cudom..

Ja sam samo -17,48 %.[angry]
Ali kad nas krene.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Danas sam uspio ulovit dio po 84,xx!

Ovo stanje je smješno stanje, ovakve firme vani impliciraju vrijednost so bzirom na BV oko 500-tinjak kn…

A mi nakon svih velikih projekata imamo 50 % BV, štoje daleko i od nominale a pogotovo općeg vrednovanja ovakvih firmi…

Jednostavno treba iskoristiti ovo stanje…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Upravo imate čast gledati u poslovnom klubu prilog o obnovljivom izvoru energije…[thumbsup]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Čitajući stare postove o EIG-u, između ostalog nabasah i na ovo:

prvi post: — sa 9mj.2006 Knjigovodstvena vrijednost 167,59 kn
drugi post:— Zadnji put isplačena dividenda 2004.g. u iznosu 8,79kn bvps 167,59.

Bio bi red, u ovoj krizi, i nakon 4 mršave krave (godine) da EIG malo posegne u džepić i isplati kojeg kunića dividendice, te obraduje napaćene dioničare. Svečano se obvezujem da bih za svu dividendu ponovno kupio dionice EIG-a, i tako im podigao TK.
[lol] [lol] [lol]

Mogli bi danas u blokadu, ali pozitivnu![lol] [lol] [lol]

mogli bi mi u nekoliko pozitivnih blokada.. al ne danas.. a dividendu sumnjam da ce isplatiti ako ne ostvare dobit..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mogli bi danas u blokadu, ali pozitivnu![lol] [lol] [lol]

Doduše,promet je mizeran al veseli za vidjet…
[lol]

New Report

Close