EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLAVE: ” A šta bi bilo da ode u likvidaciju? ” a zašto bi išlo u likvidaciju?? u svakom slučaju odgovor na to pitanje je par stranica prije…

Samo hipotetski pitam…..a odgovor je 250 kn po dionici ako sam dobro shvatio?

” Samo hipotetski pitam…..a odgovor je 250 kn po dionici ako sam dobro shvatio?
[/quote]

pa i to je “neki” pokazatelj
[proud]


” Samo hipotetski pitam…..a odgovor je 250 kn po dionici ako sam dobro shvatio?
pa i to je “neki” pokazatelj [proud]
[/quote]
Ne znam šta se čeka?!
[proud][cool]

Nekako mi se čini da ove tionice iz tzv. cayman portfelja ne stoje sjajno. EIG, LLRB, BZJK… Jediono Dioki u plusu. Sad znam zašto se smatra dugoročnim ulagačem. Čovjek ne ćželi gubiti i ne prodaje. I to se onda zove dugoročno ulaganje.

ja bi reko da cayman zna i prodat malo kad ode gore, al ne može mu čovjek zamjerit :)..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@g. Borut

Any idea sto dalje?

Najbolje ponude [ EIG-R-A ]
Kupnja Cijena
20 71,50
100 71,00

Cijena Prodaja
90,00 19
92,00 55
94,00 83
97,88 100
99,44 200

Mea parvitas.

jaaaao
[cry]


jaaaao [cry]

Ništa naročito, danas se itekako jauče i na daleko likvidnijim dionicama iz 1. kot. Mi smo ovdje još uvijek na konju, samo me brine da i on ne posustane.[lol]


jaaaao [cry]

samo gledam šta se još tu oko EIG a može napisati?[lol]

kako malo treba da lavina krene…ali vidljivi su i daytraderi…to je pozitivno ![thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

s obzirom na sva negativna iskustva i pisanja i razmišljanja dosta članova o ovoj dionici, te uzevši u obzir promete cca. zadnjih mjesec dana rekao bih da je jučerašnji promet sasvim solidan, ali vidjeti ćemo u kojem ćemo smjeru danas [wink]


pupa265: ” ja sam novi u EIG..dobio sam na dar 13 dionica i sad ne znam šta bi s njima..prodao ili ostavio?”

ostaviti na rok od cca 10 godina i tada se sjetiti da ih imaš odonomad kadli…
DOSLOVNO

-potpisujem.

New Report

Close