EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[cry] hajdemo plakati zajedno ja ušao na 145, kada na zelenu granu? vijesti jedno a tržište [cry][cry][cry]

Ušao je PBZ kao novi u top 10
[/quote]

vidjeti ćemo ako nastavi podebljavati poziciju ili se pojavi još neki novi u Top 10, to bi onda mogao biti konačno početak oporavka, ali nisu neka vremena generalno gledajući tržište…

Ako i krene u rast u zadnje vrijeme dođe do 110 kuna.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Pozdrav klubu, ja ušao friško ovaj tjedan, prosjek 106

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Ušao je PBZ kao novi u top 10

vidjeti ćemo ako nastavi podebljavati poziciju ili se pojavi još neki novi u Top 10, to bi onda mogao biti konačno početak oporavka, ali nisu neka vremena generalno gledajući tržište…

Ali su zato vremena za kupovinu, kada budu vremena kako ti kažeš za tržište onda treba prodavati.

[” Ali su zato vremena za kupovinu, kada budu vremena kako ti kažeš za tržište onda treba prodavati.
[/quote]

slažem se
[proud]


Ako i krene u rast u zadnje vrijeme dođe do 110 kuna.[rolleyes][rolleyes]

Prvo se Maja i ,nadređeni joj, moraju oglasiti sa bilo kakvim pozitivnim akvizicijama ili ulaganjima. Tek onda se može očekivati probijanje nekakvih granica. Nažalost do tada ćemo da čamimo u mraku i gledamo u 105-icu.[yawn]

U što ćemo gledati kad se Maja oglasi ?[pray]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

nije mi jasno čemu nervoza? prometi na razinama ispod 130,00kn su smiješni u odnosu na promete iznad 140,00kn. dakle igraju se samo mali. pitanje je trenutka kad će netko počistiti sve na prodaji do booka. hoće li to biti ove godine ili kasnije meni nije bitno. jedino mi je žao što nemam još para za ulazak. obzirom na djelatnost ovo je ulaganje na 3-5 godina. zamislite potražnju i ponudu za obnovljivim izvorima energije za 3 godine u RH. što će se onda dogoditi s bookom?

a ako se još pogleda i trenutna situacija na ostalom tržištu, pa po ovim cijenama je Eig sigurna luka, znam da je većina nas kupovala po višim cijenama ali ako se ima para dokupljuje se po malo, jer kad krene otići će brzo…[wink]

moglo bi ali bi se moglo desiti i da netko sa insajderskim info podigne razinu na 140-160kn i prikupi što više prije idućeg leta. U svakom slučaju ne očekujem da će to biti prije nego se cijelo tržište zazeleni.

ajde nek netko stavi k/p, znam da ima tema ali…[thumbsup]

New Report

Close