EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja neznam više dali čekat ili ne.
Nemogu vidjet omjer kupnje i prodaje ali predpostavljam da je minimum 1/6

Ako netko ima mogućnost molio bi ga da ga tu stavi.

U firmi se ništa ne događa dok ostalo raste u nebesa.


Ja neznam više dali čekat ili ne. Nemogu vidjet omjer kupnje i prodaje ali predpostavljam da je minimum 1/6 Ako netko ima mogućnost molio bi ga da ga tu stavi. U firmi se ništa ne događa dok ostalo raste u nebesa.

…samo ti prodaj……
[proud]

trčanje je zakon :)


nije maja sama.. a koga zanima što rade u EIG-u evo par osnovnih podataka: EIG ima 93,37% udio u Eig KFT madjarska a ostatak je u vlasnistvu e-ulaganja koji su u 100% vlasnistvu EIG-a.. najznačajnije investicije: 30% u drustvu HMN energia kft , 96,6% u RB energia kft , 90% u DCC energia kft.. , 100% EHP energia Kft, 100% SSB energia Kft (ikea centar) i budući sam ja truba za knjigovodstvo vrlo mi je zanimljivo poglavlje pod nekretnine, postrojenja i oprema u kojem piše da su početno iskazani po trošku nabave? jel to znači rashod pa onda vrijednosno ‘usklađuju’ po potrebi?

Uvijek se knjiži po nabavnim cijenama, a onda ako dođe do znatne promjene u cijeni vrši se revalorizacija, a ona se radi vrlo rijetko. Nego kada se nekretnina ili oprema proda razlika više ili manje po pravilima knjižima ide u prihod ili rashod. Dakle tek pri prodaji se vidi vrijednost. Razlika je između nekretnina i opreme, jer mekretnine dobiaju na vrijednosti, a oprema uglavnom gubi. Ovo je samo opisno, ali ne pojednostavljeno.


vlalonca: ” Ja neznam više dali čekat ili ne. Nemogu vidjet omjer kupnje i prodaje ali predpostavljam da je minimum 1/6 Ako netko ima mogućnost molio bi ga da ga tu stavi. U firmi se ništa ne događa dok ostalo raste u nebesa. ” …samo ti prodaj…… [proud]

Kolega šta je to povečenja kupnje u odnosu na prodaju ili mi se čini???

Pozdrav ljudi, od jučer sam član vašeg kluba zahvaljujuči jeftinoj kupnji a ok firmi (po mojoj procjenu). Puno sreće svima vama (samim time i meni)[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


… i budući sam ja truba za knjigovodstvo vrlo mi je zanimljivo poglavlje pod nekretnine, postrojenja i oprema u kojem piše da su početno iskazani po trošku nabave? jel to znači rashod pa onda vrijednosno ‘usklađuju’ po potrebi?

A šta te to muči kad materijalne imovine imaju za cca 250.000 kn. Koliko tu ima prostora za muljanje?[lol]


super24: ” … i budući sam ja truba za knjigovodstvo vrlo mi je zanimljivo poglavlje pod nekretnine, postrojenja i oprema u kojem piše da su početno iskazani po trošku nabave? jel to znači rashod pa onda vrijednosno ‘usklađuju’ po potrebi? ” A šta te to mući kad materijalne imovine imaju za cca 250.000 kn. Koliko tu ima prostora za muljanje?[lol]

ova dionica me malo pocela podsjecati na JTMN-R-A
ali ipak je malo pocela jacati kupnja iznad 71[wink]
Top bid CIJENA KOLIČINA
108,50 67
103,11 157
103,10 67
72,15 20
71,55 20
71,50 20
71,00 100

“Please, God, Just One More Bubble.”

moželi li neko staviti omjer k/p hvala [rolleyes]

Ovo što se danas dogodilo na petrokemiji to će uskoro biti i tu, a onda će biti plakanja i trčanja i nadmetanja da se kupi što jeftinije.
Hehehe
Meni je sada ovih 106 idealno, mislio sam prodat ali nebum, još malo treba kupit i onda čekat kao lovac na čeki.


moželi li neko staviti omjer k/p hvala [rolleyes]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

evo potsjetnik za one koji se pitaju šta ova firma zapravo radi, u vlasništvu Eig KJft je Greenenergy Hungary..

Home


pa kliknite na emerging markets – investments-greenenergy, piše nešto o investicijama u idućim godinama..

p.s. naravno da imam dionice Eig-a i da je ovo na neki način “reklama” istih…[wink]

kako si to nasao samo, zvonac?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close