EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eig je buducnost…ja sam ga kupio na bar 5 godina, a odo tada me ne zanima cijena.ova dionica nije za brzu zaradu, naravno neznamo sta ce biti sutra ali jedno je sigurno i vec videno, a to je da promet od oko pola milje kuna ovu dionicu dize za 10%…cim fondovi pocnu ulagati u eig…prinosi ce biti ogromni!
za one koji neznaju, na web stranici http://www.eig.hr.com imate neke informacije i poslove na kojima se radi[thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ


eig je buducnost…ja sam ga kupio na bar 5 godina, a odo tada me ne zanima cijena.ova dionica nije za brzu zaradu, naravno neznamo sta ce biti sutra ali jedno je sigurno i vec videno, a to je da promet od oko pola milje kuna ovu dionicu dize za 10%…cim fondovi pocnu ulagati u eig…prinosi ce biti ogromni! za one koji neznaju, na web stranici http://www.eig.hr.com imate neke informacije i poslove na kojima se radi[thumbsup]

Dobar scenarj, pitanje koliko ostvariv?

BTW
– Kriva adresa web stranice.
– Ažurirana zadnji put 91.
– Svaka dionica u kojoj se zapne postane dugoročna.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

A od Maje ni traga, ni glasa. Sigurno sada zimuje u Švici (našom lovom), a mi se ovdje ubišmo sa prognozama. Ja već počeo ćelaviti od čekanja.[yawn]

kak je dobar osjecaj nakon sto se proda ovu dionicu, bez obzira na gubitke[rolleyes]

“Please, God, Just One More Bubble.”


kak je dobar osjecaj nakon sto se proda ovu dionicu, bez obzira na gubitke[rolleyes]

i vjerovatno je još bolji osječaj , kad zajebavaš druge a? [thumbsup]

trčanje je zakon :)


Arap: ” kak je dobar osjecaj nakon sto se proda ovu dionicu, bez obzira na gubitke[rolleyes] ” i vjerovatno je još bolji osječaj , kad zajebavaš druge a? [thumbsup]

nije to zaje…anje drugih nego istina… sada vec na drugim dionicama pomalo pokrivam gubitke “ostvarene” na EIG, a vec za koji dan se mozda vratim u EIG po istoj cijeni… vrlo jednostavno zar ne? [shocked]

“Please, God, Just One More Bubble.”


kak je dobar osjecaj nakon sto se proda ovu dionicu, bez obzira na gubitke[rolleyes]

A ja kupio, i to možda baš od tebe.[thumbsup]

I ja neki dan podebljao za 100 kom…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ja sam svoje gubitke ovdje vec pokrio (bas me krenulo u novoj godini[smiley]) na PTKM, ADPL i TISK…

Sada cekm da ovo jos malo padne pa mozda i kupim koji komad ove perspektivne dionice[cool]

Ne laje pas zbog sela.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ima nas koji čekam ali ništa. Pogotovo ćemo još više čekati kada su objavili za ove vijetro elektrane i termo elektrane ipak oni ne proizvode energiju , nego je koriste za tu svoju bio moš mislit da još nije nitko prepoznao ovu dionicu ćak ni mađari nežele da trže. DOSTA SAM JA ČEKAO!!!!![yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [yawn][yawn][yawn][yawn]

Dobar, Loš, Zao

EIG-R-A 108,60 108,60 108,60 108,60 108,61 109,00 [color=blue]9[/color] 977,40 -0,36%

Netko je stvarno napravio ” dobar” posao!!![proud]

New Report

Close