EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma sve je to OK…, sve možemo potpisivati, samo je pitanje vremena i živaca tko može izdržati da ova dionica ponovo dođe u fokus ulagaća…, i vrati se na razine od oko 150 kn kada se stvarno tuklo milijunski svaki dan… no, zato sad na ovoj razini nestrpljivi prodaju iako vidimo na kojem obimu trgovanja…. Čini mi se da ipak sve nas najviše nervira to što smo ušli u dionicu koja (iz prilično čudnih razloga) stoji na razini od prije nekoliko godina…!!??, a novac se mogao plasirati u nešto u datom trenutku mnogo isplativije…, no tko je to mogao predvidjeti…. No… kad podvučemo crtu (za mjesec, 3, 6, 9… godinu dana ili više) pitanje će biti “da li će neka druga dionica biti isplativija investicija od ove…??”…, samo neka mi nitko ne odgovara sa tipa: “SVE” jer ni oni ne znaju – samo nagađaju… Pozdrav….

Da se u bilo koju dionicu ušlo u trenutku kad je EIG bio oko 140 kn izgubilo bi se još i više (pogledajte MIV ili JNAF)…..nije da nešto simpatiziram EIG ali ipak budimo objektivni…


Da se u bilo koju dionicu ušlo u trenutku kad je EIG bio oko 140 kn izgubilo bi se još i više (pogledajte MIV ili JNAF)…..nije da nešto simpatiziram EIG ali ipak budimo objektivni…

Meni je prosjek ulaska 135 i na pamet mi ne pada da ovo prodam…, da imam slobodnog casha opet bi opleo tango na EIG-u…. i čekao… [thumbsup]


SLAVE: ” Da se u bilo koju dionicu ušlo u trenutku kad je EIG bio oko 140 kn izgubilo bi se još i više (pogledajte MIV ili JNAF)…..nije da nešto simpatiziram EIG ali ipak budimo objektivni… ” Meni je prosjek ulaska 135 i na pamet mi ne pada da ovo prodam…, da imam slobodnog casha opet bi opleo tango na EIG-u…. i čekao… [thumbsup]

Ja ga opleo po 150…..jebi ga

Kaže se hebi ga, a ne…, no u tvom slučaju je prilično razumljivo…., a i u većini onih koji su kupovali u svibnju i nadalje….., stoga je i ovakav mršav promet jer nitko ne želi prodavati na ovim razinama, no neki pregrizu “govno” i prodaju jer nemaju strpljenja….ili ne žele gristi ako dodatno smekša….[wink]

SLAVE:

Da se u bilo koju dionicu ušlo u trenutku kad je EIG bio oko 140 kn izgubilo bi se još i više (pogledajte MIV ili JNAF)…..nije da nešto simpatiziram EIG ali ipak budimo objektivni…

Meni je prosjek ulaska 135 i na pamet mi ne pada da ovo prodam…, da imam slobodnog casha opet bi opleo tango na EIG-u…. i čekao… [thumbsup]

Većina je ušla po 150, ja po 160 kn. Tako da trenutno najviše gubim na toj dionici ali po meni ona vrijedi preko 200 kn i baš me briga što Štef Joži prodaje po 105 kn.[cool]

[quote=sappy]
” Meni je prosjek ulaska 135 i na pamet mi ne pada da ovo prodam…, da imam slobodnog casha opet bi opleo tango na EIG-u…. i čekao… [thumbsup]
[/quote]

e to je to… Ja prije nisam ušao e zato sam u petak i danas opleo tango “dokupio” a na ovim rezinama ču još. Neka stoji još nekoliko dani da mi uspije ono što trebam….[pray]

La Vita e Bella

Na ovim razinama smo bili davnih dana i sad ispada da je 105 kuna skupo.
Svasta.

Najbolje ponude [ EIG-R-A ]
Kupnja Cijena
95 104,10
50 103,20
1 103,17
110 103,00
70 101,00
Cijena Prodaja
105,00 100
108,00 150
108,75 185
110,00 614
110,84 63

Mea parvitas.

Dali mi mozes reci zašto ako nije problem.
Kupio sam na 115 i neznam, htio sam jucer prodat po 105 ali kad gledam tu vas i citam , kao da je firm a neznam kaj.
Ima tog jednog zaposlenog i to je valjda čistačica.hehehhe


Dali mi mozes reci zašto ako nije problem. Kupio sam na 115 i neznam, htio sam jucer prodat po 105 ali kad gledam tu vas i citam , kao da je firm a neznam kaj. Ima tog jednog zaposlenog i to je valjda čistačica.hehehhe

kolega bez uvrede, ali iskreno se nadam da više nikada nećeš kupiti dionicu koju ja imama, kupio si po 115 (ne znaš zašto) a sad bi ju onda prodavao po 105 (opet ne znaš zašto), ne kupujte ništa samo zato što netko na forumu piše da je dobro i isto tako nemojte prodavati samo zato što netko kaže da je loše…


vlalonca: ” Dali mi mozes reci zašto ako nije problem. Kupio sam na 115 i neznam, htio sam jucer prodat po 105 ali kad gledam tu vas i citam , kao da je firm a neznam kaj. Ima tog jednog zaposlenog i to je valjda čistačica.hehehhe

” kolega bez uvrede, ali iskreno se nadam da više nikada nećeš kupiti dionicu koju ja imama, kupio si po 115 (ne znaš zašto) a sad bi ju onda prodavao po 105 (opet ne znaš zašto), ne kupujte ništa samo zato što netko na forumu piše da je dobro i isto tako nemojte prodavati samo zato što netko kaže da je loše…

zvonac [thumbsup]

vlalonca [bye]

strava… [rolleyes] –

eto jos jedna potvrda, da “momci” kupuju ono sto procitaju na forumu…

boze nas sacuvaj

[pray]

La Vita e Bella

kolege koje su sigurne u svoj izbor, bi li mogli podijeliti svoje vidjenje zasto ste vi kupili ovu dionicu?

ja sam ju kupio zbog ‘fundamenata’ i ‘buducnosti’.. no kad covjek malo pametnije pogleda.. sve je to relativno.. bitno je tko je tu glavni i kakvi su mu planovi..

tko je glavni jos i mogu pogoditi, no kakvi su planovi mogu samo nagadjati i nadati se najboljem..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close