EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad pogledamo tko prodaje i koliko taj ima jos komada mislim da se nemamo cemu veseliti na ovoj dionici.

RBA ima još 45000 komada a to nije ni 5 mil pišljivih kuna. O čemu pričaš? Na Dalekovodu Hypo toliko proda svaki dan. A ne znači ni da će RBA sve prodavati. Jedna malo povoljnija vijest i letimo mi gore. Bez obzira da li bude vijest konkretna ili ne. Kao i kod svih drugih dionica.[cool]


RBA ima još 45000 komada a to nije ni 5 mil pišljivih kuna. O čemu pričaš? Na Dalekovodu Hypo toliko proda svaki dan. A ne znači ni da će RBA sve prodavati. Jedna malo povoljnija vijest i letimo mi gore. Bez obzira da li bude vijest konkretna ili ne. Kao i kod svih drugih dionica.[cool]

Mislim da ne mozemo usporedivati EIG i DLKV ili EIG i KOEI ili EIG i ATPL.
Na Dalekovodu je jucer proslo 3 i pol milje kuna, dok na EIGU nije proslo ni 100 tisuca kuna.

Mea parvitas.

pa nije ni na Dalekovodu ili ATpl tolko prolazilo prije 3-4 godine, o tome se radi [thumbsup]

tenkista:

RBA ima još 45000 komada a to nije ni 5 mil pišljivih kuna. O čemu pričaš? Na Dalekovodu Hypo toliko proda svaki dan. A ne znači ni da će RBA sve prodavati. Jedna malo povoljnija vijest i letimo mi gore. Bez obzira da li bude vijest konkretna ili ne. Kao i kod svih drugih dionica.[cool]

Mislim da ne mozemo usporedivati EIG i DLKV ili EIG i KOEI ili EIG i ATPL.
Na Dalekovodu je jucer proslo 3 i pol milje kuna, dok na EIGU nije proslo ni 100 tisuca kuna.

Prolazilo je na Eigu i po milijun na dan a prolazit će i opet.


Prolazilo je na Eigu i po milijun na dan a prolazit će i opet.

Ne kazem ja da nije niti da nece.
kazem da ne mozemo trenutno usporedivati.

Vrijeme je novac, pogotovo na burzi.
A ovdje je potrebno vrijeme.

Mea parvitas.

?
Pa jeli vi znate kolika je tk Dalekovoda a kolika EIG-a?
Pa jeli znate strukture tih firma? Usporedjivanje sa ATPL i KOEI???
Pa tko je ovdje lud? Ljudi ostavite se corava posla i mislite malo glavom.[pray]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


? Pa jeli vi znate kolika je tk Dalekovoda a kolika EIG-a? Pa jeli znate strukture tih firma? Usporedjivanje sa ATPL i KOEI??? Pa tko je ovdje lud? Ljudi ostavite se corava posla i mislite malo glavom.[pray]

ma normalno da je glupa ta usporedba, nema veze sa ničime, samo sam htio reći da kada dođe do kontinuiranog rasta likvidnosti ode cijena u nebo…
[proud]


leon swpr: ” ? Pa jeli vi znate kolika je tk Dalekovoda a kolika EIG-a? Pa jeli znate strukture tih firma? Usporedjivanje sa ATPL i KOEI??? Pa tko je ovdje lud? Ljudi ostavite se corava posla i mislite malo glavom.[pray] ” ma normalno da je glupa ta usporedba, nema veze sa ničime, samo sam htio reći da kada dođe do kontinuiranog rasta likvidnosti ode cijena u nebo… [proud]

Naravno da bez likvidnosti nema ni rasta sa dobrom osnovom. Rast bez likvidnosti bi znacio napuhavanje cijene.
Dok se ne pojavi neki ozbiljan kupac; nema osnova za zdrav rast; a mislim da se prvo treba rijesiti neke dilema sa Majom i sto se ustvari dogadja sa kapitalom firme.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


? Pa jeli vi znate kolika je tk Dalekovoda a kolika EIG-a? Pa jeli znate strukture tih firma? Usporedjivanje sa ATPL i KOEI??? Pa tko je ovdje lud? Ljudi ostavite se corava posla i mislite malo glavom.[pray]

Ja sam samo rekao da to ne mozemo usporedivati, a ne da usporedujemo. Pa ni promete.

Mea parvitas.


leon swpr: ” ? Pa jeli vi znate kolika je tk Dalekovoda a kolika EIG-a? Pa jeli znate strukture tih firma? Usporedjivanje sa ATPL i KOEI??? Pa tko je ovdje lud? Ljudi ostavite se corava posla i mislite malo glavom.[pray] ” Ja sam samo rekao da to ne mozemo usporedivati, a ne da usporedujemo. Pa ni promete.

Ma ne napadam vas kolega; znam da ste rezonirali OK.
Samo ne treba se zanositi nekim nadanjima dok se ne rijese stvari koje zanimaju vece ulagace. Prva je transparentnost poslovanja i ulaganja; jer u EIG-u sve izgleda kao Lov u mutnom. Moze se iz svega izroditi i nesto dobro; ali takodjer i lose; nazalost, jer sa prikazanim potencijalom (valjda to nije upitno?) su mogli sigurno poslovati daleko uspjesnije.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Eto odluka pala…

kupio danas i još ču pa da vidimo kako če Maja & co. odraditi prve mjesece u novoj godini[rolleyes]

La Vita e Bella

Uprkos tome kaj me AWAX10 popljuvao prije par dana ostajem pri svome,tj. da o pojedinoj dionici treba govoriti realno.Bez obzira na događanja u zadnjih par mjeseci ipak ova dionica ima svjetlu budućnost.
Vjerojatno jedina dionica(društvo) koja uopće spominje obnovljive izvore energije,a to je u našim okvirima rijetkost.
Kada se počne sa projektima u Hrvatskoj(bioplin,kogeneracija..) uzletjet će i EIG.
A onda idemo gore …. u visine do 300.00 kn što je jedino realno!

New Report

Close