EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve će to doći na svoje.[cool]
Samo je pitanje vremena u kojem će se to ostvariti,u svakom slučaju nije dionica za nestrpljive.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Koliko vidim RBA fond, dioničarski, ove godine je u minusu. Dakle , treba kupovati ono što oni prodaju i suprotno. Nesposobnjakovići.[cool]

RBA skbnički Vam izlaze na X dionica, ne samo na EIGu. vjerojatno se radi o nekom stranom fondu koji se povlači s tržišta…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Koliko vidim RBA fond, dioničarski, ove godine je u minusu. Dakle , treba kupovati ono što oni prodaju i suprotno. Nesposobnjakovići.

eto kako nam kolege s tisućama postova ‘iskusno’ lupetaju.
tko kaže da ako je RBA skrbnički mora iza njega stajati neki od RBA fondova?
što se mene tiče može biti i sam Castro!
uglavnom, znakovito (ako je to istina da su kupovali po 15x kn) da na ovim razinama izlaze.
možda imaju neke info koje mi ostali ne znamo?
ah drago naše hrvatsko tržište kapitala…

tenkista:

Koliko vidim RBA fond, dioničarski, ove godine je u minusu. Dakle , treba kupovati ono što oni prodaju i suprotno. Nesposobnjakovići.[cool]

RBA skbnički Vam izlaze na X dionica, ne samo na EIGu. vjerojatno se radi o nekom stranom fondu koji se povlači s tržišta…


[thumbsup] nije li i pbz skrbnicki bio neki strani fond? sve neki fondovi ovdje izlaze konstantno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

sve skupa “imamo” cca. 21.000 komada, s tim da je većina kod manjeg broja kolega…

RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB/EQI

jel ovo znaci da je to RBA equity fond?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Moraju namirit onih 12 milja kuna opljačkanih , gdje ono u Osijeku??


Moraju namirit onih 12 milja kuna opljačkanih , gdje ono u Osijeku??

Po ovim prometima,bogme će se načekat….

mark1:

Moraju namirit onih 12 milja kuna opljačkanih , gdje ono u Osijeku??

Po ovim prometima,bogme će se načekat….

Dodaj saskov post sa stranice prije…..

tenkista:

Koliko vidim RBA fond, dioničarski, ove godine je u minusu. Dakle , treba kupovati ono što oni prodaju i suprotno. Nesposobnjakovići.

eto kako nam kolege s tisućama postova ‘iskusno’ lupetaju.
tko kaže da ako je RBA skrbnički mora iza njega stajati neki od RBA fondova?
što se mene tiče može biti i sam Castro!
uglavnom, znakovito (ako je to istina da su kupovali po 15x kn) da na ovim razinama izlaze.
možda imaju neke info koje mi ostali ne znamo?
ah drago naše hrvatsko tržište kapitala…

Od tolikog pisanja moraš malo i prolupati, zar ne?[rolleyes]

dobro pitanje kolege super24, u SDA stoji RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB, ali u zadnjem izvješću Eig-a stoji, RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d. Zagreb/EQI , taj isti je u top 10 miv-a, prije je bio u Finvestu i vrlo vjerojatno se nalazi u još mnogim dionicama pa je onda za pretpostaviti da je riječ o fondu , samo je pitanje da li stvarno misle izaći

ne ide to tako lako.

i sa MIV moraju ili hoce izaci e onda je pitanje oce li??

La Vita e Bella

New Report

Close