EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dkinvest26: ” Stanje je takvo kakvo je..samo se bojim da bi prilikom rasta na 130-140kn moglo doći do velike rasprodaje jer na tim razinama nam je većini ulaz,a koliko pratim svima nam je već ova dionica trn u oku i rado bi se je riješili,makar ne baš svi i po svaku cijenu.. ” kad se pojavi veći/veliki kupac ta količina neće biti nikakv problem [thumbsup]

To o većem/velikom kupcu pitaj kolegu SUPER24 jer on ima cede od SDA ,samo što neće tu informaciju podijeli s drugim kolegama koji smo u istim g…..a…..
[wink]

Šta ovi rade? eig=veterina? [shocked]

Dobar, Loš, Zao

To o većem/velikom kupcu pitaj kolegu SUPER24 jer on ima cede od SDA ,samo što neće tu informaciju podijeli s drugim kolegama koji smo u istim g…..a…..
[wink]


podijeliti cu s onima skojima hocu i kad to budem htio.. s raznoraznim multinickovima sigurno necu..
svaki dionicar moze slobodno odsetati do SDA i kupiti CD, nisu to nikakve ekskluzivne informacije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


SLAVE: ” To o većem/velikom kupcu pitaj kolegu SUPER24 jer on ima cede od SDA ,samo što neće tu informaciju podijeli s drugim kolegama koji smo u istim g…..a….. [wink] ” podijeliti cu s onima skojima hocu i kad to budem htio.. s raznoraznim multinickovima sigurno necu.. svaki dionicar moze slobodno odsetati do SDA i kupiti CD, nisu to nikakve ekskluzivne informacije..

Ne da mi se ić do SDA….
[yawn]


Stanje je takvo kakvo je..samo se bojim da bi prilikom rasta na 130-140kn moglo doći do velike rasprodaje jer na tim razinama nam je većini ulaz,a koliko pratim svima nam je već ova dionica trn u oku i rado bi se je riješili,makar ne baš svi i po svaku cijenu..

Ispravak.
Većina je kupovala po 150 a u zadnjem porastu tržišta je cijena dogurala do 152 kune.

zna li netko razlog zbog kojega se ova dionica trži na 30% svoje nominale??

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

lako za nominalu, trži se ona debelo ispod BV, ne znam postoji li tvrtka na ZSE koja posluje sa dobiti, skoro bez ikakvih obveza/zaduženja a da se trži debelo ispod BV??

ali vjerujem da će to tržište kad tad (nadam se prije nego kasnije) revalorizirati…[thumbsup]


zna li netko razlog zbog kojega se ova dionica trži na 30% svoje nominale??

Možda je razlog gazda Proficio. Prema informacijam iz prve ruke, dečki su muljatori prve klase. [angry]

Ovdje možda ne bi bilo loše osnovati udrugu malih dioničara i zajednički nastupiti prema njima. Tražiti da se napravi revizija poslovanja, pa da vidimo od kuda potječu ovi silni gubici. Čini mi se gospođa direktorica nije ni svjesna da bi mogla završiti u zatvoru zbog svojih potpisa na kriminalne radnje.

[] Ovdje možda ne bi bilo loše osnovati udrugu malih dioničara i zajednički nastupiti prema njima.

zašto ne, ja sam za, evo svi koji su za neka mi se jave na private sa brojem dionica koje imaju, za početak nisu potrebna imena, tek tolko da vidimo sa kojim brojem dionica bi “raspolagali”, pa kad to sve zbrojim na forumu vas obavjestiom o broju dionica pa možemo raspravljati isplati li nam se to, odnosno što bi sa time mogli dobiti, ali prvo je važno da vidimo kolko bi bili relevantni

gospodo ja sam to već govorio na drugom forumu da netko iz ZG ode do te firme i vidi šta se tamo dešava ali svi su me popljuvali a onda sam popizdio i prodo sav eig po 106 i normalno popušio

e da, još nešto PRESTANITE PRODAVATI O OVIM SMJEŠNIM CIJENAMA [censored]

šalim se naravno, tko god misli da je pametno prodavati samo neka prodaje (kao da im možemo zabraniti he he), ja mislim da nije ali…


[] Ovdje možda ne bi bilo loše osnovati udrugu malih dioničara i zajednički nastupiti prema njima. zašto ne, ja sam za, evo svi koji su za neka mi se jave na private sa brojem dionica koje imaju, za početak nisu potrebna imena, tek tolko da vidimo sa kojim brojem dionica bi “raspolagali”, pa kad to sve zbrojim na forumu vas obavjestiom o broju dionica pa možemo raspravljati isplati li nam se to, odnosno što bi sa time mogli dobiti, ali prvo je važno da vidimo kolko bi bili relevantni

ja sam za. idemo malo zaprašiti po upravi

New Report

Close