EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super24:

prema dole ili gore?[smiley2]

neki kreten lupio sa 50 komada po Bidu…[smiley7]


nemoj tako, siguran sam da nije kreten..[smiley2].. ajmo tko je kupio po 106?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja sam kupio po 106…i sa time mi je minus preko 20%…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Stvarno ružno…

No respect

Ja sam kupio po 106..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


neki kreten lupio sa 50 komada po Bidu…[smiley7]

Gledaj to s vedrije strane, sutra će EIG imati najviši % rasta na burzi [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


Stvarno ružno…

da ružno, prvih 10 prodaje ukupno za 85 000 kuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

dao bih se kladiti sam sa sobom da je victoria KD negdje u u prvih 20 dionicara jos uvijek, a mozda i jos poneki..

vidjet cemo kroz par dana..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kakvo klanje danas, jao jao….
sve se mislim da dokupim još po ovim cjenama blizu 100-tke ali radije ću utuči lovu na nešto konkretnije sutra…
ipak me jeoš svrbi ova niska cijena…

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

Ljudi pa ova dionica je bila na 106 kn sredinom 2005. kada je firma bila debeli gubitaš, a o kogeneracijskim uređajima, alternativnim izvorima energije, i ulaganjima od 20 mil. € sa inozemnim firmama nisu bile niti u razmatranjima. Sve u svemu čestitam onome tko je kupio po 106kn istina mala količina, ali čovjeka sigurno veseli. Samo me zanima šta je to za papka koji je prodao po 106kn, vjerojatno mu je 50 kom (45+5) bilo sve što je kupio pa mu i gubitak novčano nije bio velik. Ali da bi ga se moglo proglasiti papkom dana to sigurno, pa čoek je prodao na 0,6BV, ako nemaš keša čekaj i trpi, a nemoj raditi ovakve gluposti.

Ovo je potop.


Ljudi pa ova dionica je bila na 106 kn sredinom 2005. kada je firma bila debeli gubitaš, a o kogeneracijskim uređajima, alternativnim izvorima energije, i ulaganjima od 20 mil. € sa inozemnim firmama nisu bile niti u razmatranjima. Sve u svemu čestitam onome tko je kupio po 106kn istina mala količina, ali čovjeka sigurno veseli. Samo me zanima šta je to za papka koji je prodao po 106kn, vjerojatno mu je 50 kom (45+5) bilo sve što je kupio pa mu i gubitak novčano nije bio velik. Ali da bi ga se moglo proglasiti papkom dana to sigurno, pa čoek je prodao na 0,6BV, ako nemaš keša čekaj i trpi, a nemoj raditi ovakve gluposti.

Slažem se. A ima još hrpu dionica koje su podcjenjene. Tržište je općenito debelo podcjenjeno a to je samo zbog daytradera ( među kojima su i fondovi) koji hoće na jednoj dionici zaraditi 20-tak puta. Ali obit će im se to o glavu.


Ljudi pa ova dionica je bila na 106 kn sredinom 2005. kada je firma bila debeli gubitaš, a o kogeneracijskim uređajima, alternativnim izvorima energije, i ulaganjima od 20 mil. € sa inozemnim firmama nisu bile niti u razmatranjima. Sve u svemu čestitam onome tko je kupio po 106kn istina mala količina, ali čovjeka sigurno veseli. Samo me zanima šta je to za papka koji je prodao po 106kn, vjerojatno mu je 50 kom (45+5) bilo sve što je kupio pa mu i gubitak novčano nije bio velik. Ali da bi ga se moglo proglasiti papkom dana to sigurno, pa čoek je prodao na 0,6BV, ako nemaš keša čekaj i trpi, a nemoj raditi ovakve gluposti.

Debeli potpis…
Papku samo ovo: [smiley1]

New Report

Close