EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

posejdon je uvijek dobro došao u dionice gdje sam ja….ali nekako mi se ova dionica sve manje sviđa i ozbiljno razmišljam o prodaji već par tjedana, ali vidjet ću hoću li ili neću prodati. onaj članak o EIG-u nije mi se svidio, ali što je tu je.


ovdje nikako ne prolaze.. no sta je tu je.. margin je na putu..

kod koje banke možeš dobit margin?
PBZ ne daje, HPB ne daje…

Kata i strofa…
Kao što sam već i spomenuo od ostatka HT-a dokupio EIG…, a lijepo sam mogao prodati postojeće i sada s svime trpati ko sumanut…, no lako je biti general nakon bitke…

Evo i pregleda što se to i po kojim cijenama događalo na EIG-u tijekom prethodnih godina…
Prosjek cijene u tabelici novijeg datuma je je 135,91 kn, dok u tabelici starijeg datuma je 110,54, dakle kada bi to lijepo spojili dobili bi prosjek cijene u zadnjih 3,5 godine od oko 123 kn…., a sada smo ispod…

Dakle zaključak je jasan – gdje si bio, što si radio – NIŠTA…., no nije sve baš tako sivo, ipak su neki i od EIG-a profitirali, a toplo se nadam da će i u buduće, no ne samo neki….

ne tuguj sappy, dolaze bolji dani za sve dionice, pa tako valjda i za ovu.

Kupnja Cijena
4 116,00
50 115,02
28 115,00
9 105,15
330 105,14
Cijena Prodaja
116,50 55
117,00 76
120,00 130
120,40 140
120,50 24

Ode ona na 105kn uf nadam se da neću kleknuti[smiley9]

Dobar, Loš, Zao

pa po konsolidiranome proficia slijedi nam jos 2 miliona gubitka vise za 3q.. 20% sam u minusu s ovim.. prestrasno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ne tuguj sappy, dolaze bolji dani za sve dionice, pa tako valjda i za ovu.

Caymane006 iz tvojih usta u Božje uši…, valjda se to tako kaže…
Treba samo imati vjere u nešto i još više strpljenja…, tko nema prethodno navedeno – ovo stvarno nije dionica za nih…

Pozdrav krokodilu…

Blokada

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

prema dole ili gore?[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


prema dole ili gore?[smiley2]

neki kreten lupio sa 50 komada po Bidu…[smiley7]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Dole, naravno! k/p 55×160 vs 27xx115

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

znači do sutra ništa više

New Report

Close