EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo da se i ja pridruzim sa par rijeci. U pocetku sam i ja malo neinformiraniji usao u dionicu; cisto stoga sto se i sam bavim slicnim poslom (bar sam mislio). Onda sam postavio prije ovoga pada pitanje na koje stvarno nisam dobio odgovor, a to je kakvim ulaganjima u alternativnu ili obnovljivu energiju se bavi EIG?
Realno gledajuci; NHF, ali ova tema EIG je jedna od najspekulativnijih i najlosije strucno obradjenih. Medjutim ne mislim da je do forumasa; vec do same cinjenice da je firma totalno mutna i nejasna. Osobno mi se cini da Maja sa ekipom nesto tu muti i da neko pokusava pokupiti dionice po malim cijenama. Kome se da cekati; ovima spekulacijama sa izvjescima (i izjavama tipa: mi sklapamo projekte, a jedan dan cemo izvjestiti javnost); ce doci kraj, kad tim igracima bude u interesu da narste cijena (kad se nafudraju EIG-om).
Zadnjih dana su mnogi mali prodavali, ali nisam nigdje vidio post da itko od malih kupuje? Mislim da ni Borut nije kupovao zadnjih 4-5 dana trgovanja (Borut ispravi me ako grijesim); sto znaci da netko ipak skuplja jer prometi su bili veci nego uobicajeni.
Tko ima zivaca i volje; neka ceka, ja sam siguran da ce mu se isplatiti. Medjutim sa druge strane; ako zelite ulagati u firme koje se bave ili su nekim nacinom vezane za alternativnu i sve ostale oblike energije; imate HPB Titan.
Pozdrav
Leon
Eh da; imam jos nesto EIG-a i necu ga prodavati sigurno duze vremena jer se zelim uvjeriti da sam bio u pravu a najlakse je prateci svoj portfolio.
NHF
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

gledajuci graf za tri mjeseca, u biti se stvara dojam da je cijena dosta stabilna… ako se variranje cijene 115-150kn moze tako nazvati

dosegnuli smo donji bollinger i RSI<30

cekamo buy signal[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

evo Leone, ja kupujem zadnjih dana


evo Leone, ja kupujem zadnjih dana

Ma naravno da ima i manjih ulagaca koji kupuju; ali ipak u prometu od debelo preko milijuna u zadnjih (kriticnih) 10 dana trgovanja; mali su prodali veliku vecinu, a kupili dosta manje. Tako mi se cini po transakcijama koje su isle ‘na mahove’ tj pocistilo bi se do neke razine i onda cekalo da se naslazu novi. Nisu to neki prometi; ali za firmu kao EIG nisu ni beznacajni zasigurno.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Evo da se i ja pridruzim sa par rijeci. U pocetku sam i ja malo neinformiraniji usao u dionicu; cisto stoga sto se i sam bavim slicnim poslom (bar sam mislio). Onda sam postavio prije ovoga pada pitanje na koje stvarno nisam dobio odgovor, a to je kakvim ulaganjima u alternativnu ili obnovljivu energiju se bavi EIG? Realno gledajuci; NHF, ali ova tema EIG je jedna od najspekulativnijih i najlosije strucno obradjenih. Medjutim ne mislim da je do forumasa; vec do same cinjenice da je firma totalno mutna i nejasna. Osobno mi se cini da Maja sa ekipom nesto tu muti i da neko pokusava pokupiti dionice po malim cijenama. Kome se da cekati; ovima spekulacijama sa izvjescima (i izjavama tipa: mi sklapamo projekte, a jedan dan cemo izvjestiti javnost); ce doci kraj, kad tim igracima bude u interesu da narste cijena (kad se nafudraju EIG-om). Zadnjih dana su mnogi mali prodavali, ali nisam nigdje vidio post da itko od malih kupuje? Mislim da ni Borut nije kupovao zadnjih 4-5 dana trgovanja (Borut ispravi me ako grijesim); sto znaci da netko ipak skuplja jer prometi su bili veci nego uobicajeni. Tko ima zivaca i volje; neka ceka, ja sam siguran da ce mu se isplatiti. Medjutim sa druge strane; ako zelite ulagati u firme koje se bave ili su nekim nacinom vezane za alternativnu i sve ostale oblike energije; imate HPB Titan. Pozdrav Leon Eh da; imam jos nesto EIG-a i necu ga prodavati sigurno duze vremena jer se zelim uvjeriti da sam bio u pravu a najlakse je prateci svoj portfolio. NHF [smiley9][smiley9][smiley9]

Ulozio sam ja i u Titan a sve mi se cini da ce i tamo bit pusiona. Oni su ulozili u neobnovljive energetske dionice umjesto obnovljivih. Da stvar bude gora ulozili su u EU i USA umjesto u zemlje u razvoju.
Sve obratno od prospekta [smiley7]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

jučer dok sam kuhao večeru postalo mi je jasno zašto je Borut uletio u EIG toliko…

ima samo jedan zaposlen [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

nisam kupoval zadnje vrijeme….
ps: sad ču se malo distancirati od foruma, jer mi se čini da me več pomalo zahebavate

trčanje je zakon :)

ma neee.. prestari smo mi za takve stvari [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

nemoj da bi netko boruta zajebavao….da nije njega, već bi cijena bila na 100 kuna…klanjajte mu se do poda.

Uz tebe smo Borute( usput i uz sebe)!

Najbolje ponude [ EIG-R-A ] Kupnja Cijena
67 119,00
500 118,52
20 118,51
150 118,50
51 118,18
Cijena Prodaja
120,00 12
122,79 84
123,88 50
124,36 23
125,00 40

nema puno prodaje u prvih pet

jucer se pisalo naveliko kako je HT “poletio” cak 1,20% na krilima izvjesca… a pogledajte EIG, skoci 1,54% a nigdje se ne spominje [smiley3][smiley3]

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close