EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada sam tek vidio pa moram reagirati

ja ne mogu izgubiti ali mogu prodati dionice po manjoj cijeni nego što sam ih kupio – to mogu

nema mi druge nego se zae..ti


borut moze pitanje ?

cijenim tvoja razmisljanja , i nisi okorjeli druker , pa da te pitam jesi prije EIGa imao kakav portfelj ?

Inace raspolazem sa nesto sitno Eigovih dionica

ja se pouzdajem u MIV scenario ovdje sto se tice kolege boruta.. CROR valjda nece biti[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

NOXOXO:

marcipan: ” Elvar: ” ono nešto što imam mi je preskupo prodavati da uletavam u nešto drugo pa sam prisiljen i ja sa vama se družiti… ” nisi jedini…[smiley5] ” Evo i mene…..[smiley1] ”
I ja sam tu gospodo.


ČIni mi se da fali SUPER24?
[smiley2]
[/quote]
ajde da i ja nekom falim[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ako netko ponudi dobru cijenu i ja sam spreman odreči se budućnosti i potražiti netku drugu priliku.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

koji su osnovni dijelovi jednog dramskog djela.. ajmo tko zna[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ah, dobro je, evo skocili smo na 122, “dobro je da ne raste prenaglo”, stvorila se i cvrsta podrska na kupnji na 120kn[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

ova dionica mora rasti, prenaglo je pada bez posebnih razloga, vjerojatno je to trend više manje svih dionica na burzi, pogledaj ht kako pada on je u odnosu na sve dionice ferrari

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača


koji su osnovni dijelovi jednog dramskog djela.. ajmo tko zna[smiley1]

stvar je u tome što se ovdje ne vrti drama već triler

p.s. dobro je dokle god nije horror

nema mi druge nego se zae..ti


Pirana: ” borut moze pitanje ? cijenim tvoja razmisljanja , i nisi okorjeli druker , pa da te pitam jesi prije EIGa imao kakav portfelj ? Inace raspolazem sa nesto sitno Eigovih dionica ” ja se pouzdajem u MIV scenario ovdje sto se tice kolege boruta.. CROR valjda nece biti[smiley2]

?? ne kuzim???

La Vita e Bella

Pozdrav EIG ekipi. Ma zapravo i neznam što bi ovim postom želio postići,ali… Evo, zainteresiran sam već nekoliko mjeseci za ovu dionicu, pažljivo čitam postove na nekoliko foruma, gledam izvješća, googlam po EIGu, itd…itd… Podržavam podršku u ovaj sektor kojim se EIG bavi, želim u njega uložiti, sve se čini ok, izvješća se “popravljaju”, sektor perspektivan, fundamentalni pokazatelji pristojni. Sve 5. No, i nakon nekoliko mjeseci “praćenja” ja još uvijek ne kontam s čime se ova firma uopće bavi, šta oni uopće rade??? Ali da vas ne gnjavim svojim razmišljanjima previše, ukratko, pregledavajući analize Fime uvidjeh da EIG svrstavaju pod “fondovsku industriju” te čak i po sadašnjoj cijeni EIG ne nudi dovoljan diskont u odnosu na sektor. Imam dojam da je Fima najbliža mojim zaključcima vezanim uz EIG. Eto, samo sam želio s vama podijeliti svoju “zbunjenost”. Hvala

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


Pozdrav EIG ekipi. Ma zapravo i neznam što bi ovim postom želio postići,ali… Evo, zainteresiran sam već nekoliko mjeseci za ovu dionicu, pažljivo čitam postove na nekoliko foruma, gledam izvješća, googlam po EIGu, itd…itd… Podržavam podršku u ovaj sektor kojim se EIG bavi, želim u njega uložiti, sve se čini ok, izvješća se “popravljaju”, sektor perspektivan, fundamentalni pokazatelji pristojni. Sve 5. No, i nakon nekoliko mjeseci “praćenja” ja još uvijek ne kontam s čime se ova firma uopće bavi, šta oni uopće rade??? Ali da vas ne gnjavim svojim razmišljanjima previše, ukratko, pregledavajući analize Fime uvidjeh da EIG svrstavaju pod “fondovsku industriju” te čak i po sadašnjoj cijeni EIG ne nudi dovoljan diskont u odnosu na sektor. Imam dojam da je Fima najbliža mojim zaključcima vezanim uz EIG. Eto, samo sam želio s vama podijeliti svoju “zbunjenost”. Hvala

Ne brigaj, mislim da pola dionicara ne zna cime se firma bavi, osim da im Maja zaradjuje manje od stambene stedionice.
Zanimljiv sektor/kombinacija, samo je pitanje ima li znanja da se prihodi/dobit od (ne znam jeli to najbolja rijec) core poslovanja i financijskih ulaganja debelo povecaju na radost dionicara.

bave se carobnjastvom, a najdrazi im je trik kako prikazati sto manju dobit.[smiley1]

Ne laje pas zbog sela.

New Report

Close