EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ono nešto što imam mi je preskupo prodavati da uletavam u nešto drugo pa sam prisiljen i ja sa vama se družiti…

nisi jedini…[smiley5]


Elvar: ” ono nešto što imam mi je preskupo prodavati da uletavam u nešto drugo pa sam prisiljen i ja sa vama se družiti… ” nisi jedini…[smiley5]

Evo i mene…..[smiley1]

ma, bilo bi OK da borut od nas otkupi to kaj imamo za nekih 140kn… on je ionako vec ovdje zaglibio do daske[smiley2][smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

i ja bi mu svoje dao po 140
[smiley2][smiley2][smiley2]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

marcipan:

Elvar: ” ono nešto što imam mi je preskupo prodavati da uletavam u nešto drugo pa sam prisiljen i ja sa vama se družiti… ” nisi jedini…[smiley5]

Evo i mene…..[smiley1]
[/quote]

I ja sam tu gospodo.

Ne laje pas zbog sela.


marcipan: ” Elvar: ” ono nešto što imam mi je preskupo prodavati da uletavam u nešto drugo pa sam prisiljen i ja sa vama se družiti… ” nisi jedini…[smiley5] ” Evo i mene…..[smiley1]
I ja sam tu gospodo.
[/quote]
ČIni mi se da fali SUPER24?
[smiley2]

a što niste dali svoje po 140 prije tri tjedna[smiley4]

haha ovako je ljepše vidim ja ekipa se brzo skupi

Borute, ovako se može skupiti i preko par tisuća komada bez da se diže cijena… ostavi podatke da ti se ekipa javi i kreni u dokup

(možda ti i ja pomognem ako ne mogneš)

nema mi druge nego se zae..ti


ma, bilo bi OK da borut od nas otkupi to kaj imamo za nekih 140kn… on je ionako vec ovdje zaglibio do daske[smiley2][smiley2]

….ispod pojasa….

trčanje je zakon :)


Arap: ” ma, bilo bi OK da borut od nas otkupi to kaj imamo za nekih 140kn… on je ionako vec ovdje zaglibio do daske[smiley2][smiley2] ” ….ispod pojasa….

nije bilo zlonamjerno, borut, svima nam je isto, pa je lakse okrenut na salu[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

kad okrene – Borut – ce opet biti “veliki”[smiley15]

La Vita e Bella


haha ovako je ljepše vidim ja ekipa se brzo skupi Borute, ovako se može skupiti i preko par tisuća komada bez da se diže cijena… ostavi podatke da ti se ekipa javi i kreni u dokup (možda ti i ja pomognem ako ne mogneš)

Deda, svi znamo da ti ne možeš izgubit na nekoj dionici i zato ova dionica MORA GORE. Veliki kapital je unutra i kad tad će se to pokazati. Još fali Zefo da kaže koju i Maja će ju dići sama do 165 kuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close