EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja zakasnio [smiley3]

Imate Dalekovoda bagatela.


Imate Dalekovoda bagatela.

puno toga je trenutno bagatela, sve ovisi kakav je kome ukus [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Imate Dalekovoda bagatela.

Ako je nekom 7 booka i P/E preko 100 meni bogami nije. EIG je na 0.7 booka, pa sad šta je tu bagatela a šta je balon, pitanje je [smiley4]


Na kraju bih htio svima reći … ovo je korekcija koja nema veze s fundamentima, tu vladaju neki drugi zakoni. Vama je samo bitno kada će to krenuti gore. Gledajući grafikon, dosta jak otpor je na 850,00 kn. Po meni, ako se cijena zatvori iznad 900,00 kn ponovno letimo. Mirno more …

….ovo je kolega fazan napisao za JDPL….a ja se slažem i na EIG.u…
trenutno je ovo nepopularna dionica sa puno negativizma…..sječam se prije 2, 5 godine bila je LKRI isto tako nepopularna i negativna, isto tako su svi pričali o tome kako smo ludi koji je kupujemo, ali vidite gdje je sada?
zato kolege forumaši, ako ste se previše izživcirali na EIG, idite van….ima njih koji če sve kupiti….
Mirno more svima [smiley2]

trčanje je zakon :)

borut moze pitanje ?

cijenim tvoja razmisljanja , i nisi okorjeli druker , pa da te pitam jesi prije EIGa imao kakav portfelj ?

Inace raspolazem sa nesto sitno Eigovih dionica

Necu politiku u svoju butigu .


borut moze pitanje ? cijenim tvoja razmisljanja , i nisi okorjeli druker , pa da te pitam jesi prije EIGa imao kakav portfelj ? Inace raspolazem sa nesto sitno Eigovih dionica

da

trčanje je zakon :)


zato kolege forumaši, ako ste se previše izživcirali na EIG, idite van….ima njih koji če sve kupiti…. Mirno more svima [smiley2]

a gdje su nestali ti koji ce sve kupiti? hm, razmisljam i ja sad da bi van, pa vidim da bas i nije tako lako… bez obzira na perspektivnu djelatnost, sve vise mi se cini da se radi o nekakvom paravanu za pranje love

u zadnjih NEKOLIKO STOTINA stranica na ovoj temi, izgleda da su najoptimisticniji postovi tipa “dobro je, izgleda da bi mogla prestat padat” ili “pojavila se podrska na kupnji” kad se pojavi nalog od 100 komada

ne znam ni sam vise kaj da radim s ovom dionicom, nismo daleko od dvoznamnekaste cifre [smiley4], i molio bih ako netko moze navesti realan razlog da cijena dodje na recimo 150kn u sljedecih 3 mjeseca, da bi uopce vecina nas bila na pozitivnoj nuli

“Please, God, Just One More Bubble.”

Tako je to kad se dionica kupuje špekulativno očekujući veliku zaradu u par mjeseci umjesto da ju se drži godinama [smiley1]
U tih par stotina zadnjih stranica našlo se i ponešto korisnih informacija: od dobiti u ovoj godini, gradnje i puštanja u pogon više energana u mađarskoj, prodaje jednog d.o.o. od kojeg lova tek treba sjesti na račun, ulaganja EIG u vrijednosne papire pa sve do zajedničkog partnerstva s američkim investicijskim fondom teškim 1 milijardu dolara u zajedničke projekte. Meni je prethodno navedeno dovoljan razlog da ne razmišljam o izlasku iz ove dionice, a ako budem u prilici i dokupit ću na ovim razinama kao što sam i jučer. A vi kolega Arap ako vam se izlazi stavite svoje dionice na 120 kn na prodaju pa da vidimo koliko će vremena tamo ostati. Pozdrav [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

to su sve prekrasne cinjenice za EIG kao firmu, i siguran sam da ce na temelju navedenoga zaraditi nesto i direktorica, a nesto vise ljudi cija se imena nigdje ne spominju niti ne vide… ono sto mene zanima jest zarada DIONICARA
cijenim dugorocna/visegodisnja ulaganja u kvalitetne firme, sto je temelj ulaganja na zdravim trzistima kapitala kakvo mi NEMAMO
ali ipak, posto vidim da Vi svoje dionice cuvate, budem i ja… ako nista drugo, onda iz solidarnosti [smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

ono nešto što imam mi je preskupo prodavati da uletavam u nešto drugo pa sam prisiljen i ja sa vama se družiti…

nema mi druge nego se zae..ti

Super što ćemo se svi družiti….samo moramo paziti da netko ne ugasi svjetlo [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close