EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veliki znaju nažalost rezultate već mjesec dana prije objave. Zato je i bila rasprodaja već i prije i mislim da cijena neće dalje padati jer je u nju već uračunat rezultat.
Tako je i na drugim dionicama. U slučaju dobrog rezultata isto tako fondovi znaju unaprijed i cijena dionice ode gore. Mi bokci s ukupno 5 % dionica nemamo nikakvog utjecaja na cijenu.[smiley3]


OK, gdje je onda proknjiženo tih 25 milijuna prihoda, tj. na koji način točno se to odrazilo na poslovni rezultat u drugom kvartalu? Ne vidim nikakve izvanredne prihode, čak su i ukupni prihodi manji od 25 milijuna. Ako, kako tvrdiš, nemaju love za dokup TNSA jer im Proficio još uvijek nije isplatio 25 milijuna, znači da te pare još uvijek očekujemo… možda u 4Q?

Metoda udjela. U slučaju prodaje nema prihoda i rashoda nego se samo evidentira razlika između vrijednosti ulaganja i prodajne cijene i to se onda knjiži na financijske prihode ili rashode.

Da, te pare još uvijek očekujemo.

U ponedjeljak ću vam postati mail koji mi je Maja poslala. Na drugom mi je kompjuteru.

I smirite tenzije. Velika je razlika između greške u tipkanju i bezočnog laganja.

Pozdrav

treba sačekati konsolidirano, mada ako ni tada ne bude bolji FI treba se podsjetiti da je na ovim razinama trženo i kada su poslovali sa gubitkom, a sada još uvijek imaju kumulativno dobit i imati će najvjerojatnije i veću na kraju godine…da će biti onih koje će ishitreno prodavati vjerojatno hoće, ali za dan dva i prije objave konsolidiranog će se situacija popraviti…

ja sam presretan da sam izašla iz eig-a.
stvarno mi je bilo mučno tako dugo gledati medjusobno pretakanje.

uglavnom, eig, za par godina, s drugom ekipom na čelu.

samo da vam velim da u slućaju EIG-a uopće nije bila bitna prosjećna cijena ulaza u TNSA.

u toj cijeloj priči je bitna bila samo smjena NO.

nema mi druge nego se zae..ti


samo da vam velim da u slućaju EIG-a uopće nije bila bitna prosjećna cijena ulaza u TNSA.

u toj cijeloj priči je bitna bila samo smjena NO.

Mozes to malo pojasniti?

Ne laje pas zbog sela.

što je ovo sa EIG-om???
nema kupnje…

i to je to...


što je ovo sa EIG-om??? nema kupnje…

Panika.[smiley9][smiley9][smiley9]
Neki ce to lijepo kratkorocno iskoristiti.
Najveca greska bi bila sada pokusavati prodavati; koliko god mi ne vjerovali.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

ajde stavite tu k/p


ajde stavite tu k/p

….nije ni tako loše….[smiley1]

trčanje je zakon :)


zvonac: ” ajde stavite tu k/p ” ….nije ni tako loše….[smiley1]

Neko je na brzinu pokupio od ovih sto su se prepali. Jos jedan dokaz da ipak ima interesanata za EIG. Cim je malo pala cijena; naglo je skocio promet. Sve mi se cini da su ovi izvjestaji, vijesti itd pogodovali da netko dodatno skuplja na malim razinama od malih dionicara.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

A sad je još bolje 😉

K:
121,00 100
118,01 20
118,00 32
117,00 500
115,00 28

P:
128,50 47
129,97 80
129,99 800
130,95 240
131,00 181

Hvala prodavateljima, ja dokupio.[smiley1]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close