EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i to je istina što kažete…


zvonac: ” i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu… ” U tom POBA skrbničkom su i moje dionice. Nema to veze sa primirivanjem cijene.
, pa Bare što prodaješ onda pobogu
[smiley1]


i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu…

kak je cijena primirena, kad meni pise da mi je u minusu [smiley4]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pa ne prodajem ja,nego netko tko je kupio pa mu dosadilo čekati.
Iako kad malo bolje razmislim,meni je već par puta dosadilo,ali svaki put se uvjeravam da je ovo dionica budučnosti.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

proslosti sigurno nije..a ni sadasnjosti.. jedino buducnost ostaje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

zvonac:

i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu…

U tom POBA skrbničkom su i moje dionice.
Nema to veze sa primirivanjem cijene.

Također

Pozdrav,
stiglo nam je izvješće na zse (fantastično je- gubitak 2.4 milijuna, e sad me stvarno zanima kako će se kretati cijena slijedećih dana).[smiley1]

Malo gore,malo dolje…[smiley11]
Kako bi drugačije objasnili kreativno pisanje FI 3Q.
Strpljenja kolega,ipak je ovo dionica BUDUĆNOSTI.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Kumulativno je 5,2 milja u plusu dok tromjesečno je 2,4 milje u minusu!
No Tu i kad je bila u plusu ne velikom za polugodište nije znaajnije išla gore.
Možda je ovo Formula za uzlet! Svakak mi hrvati ne pratimo fi i druge parametre tak da je svašta moguće za očekivat al po meni najmanje nekakvu korekciju!
Svako ima svojih 5 min za uzlet a sa eigom se još čeka[smiley11]
Pozdrav&bez nepotrebne panike


Kumulativno je 5,2 milja u plusu dok tromjesečno je 2,4 milje u minusu! No Tu i kad je bila u plusu ne velikom za polugodište nije znaajnije išla gore. Možda je ovo Formula za uzlet! Svakak mi hrvati ne pratimo fi i druge parametre tak da je svašta moguće za očekivat al po meni najmanje nekakvu korekciju! Svako ima svojih 5 min za uzlet a sa eigom se još čeka[smiley11] Pozdrav&bez nepotrebne panike

Koeficijent likvidnosti iznosi 327,26. To nemaju niti svi kineski mobilni operateri zajedno.Vinko Belak i njegova pajdašica kad pročitaju ovaj izvještaj zapaliće sve svoje knjige jer to moderna literatura ne može pratiti.
Definitvno dionica budućnosti.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Pozdrav, stiglo nam je izvješće na zse (fantastično je- gubitak 2.4 milijuna, e sad me stvarno zanima kako će se kretati cijena slijedećih dana).[smiley1]

Za naredne dane ne znam, ali za ponedjeljak sam siguran da idemo u negativnu blokadu.

Napisao sam već da ne bih volio biti u ovoj dionici prije izlaska izvješća za 3Q. Uspio sam izaći na nekih 150 kn i rekao sebi “nikad više”. I onda mi vrag nije dao mira i ja idiot ušao opet na 132.

Ovo je dionica budućnosti, ali samo radi toga što ćemo morati čekati daleku budućnost da bi izvukli lovu iz nje.

Pozdrav


Za naredne dane ne znam, ali za ponedjeljak sam siguran da idemo u negativnu blokadu. Napisao sam već da ne bih volio biti u ovoj dionici prije izlaska izvješća za 3Q. Uspio sam izaći na nekih 150 kn i rekao sebi “nikad više”. I onda mi vrag nije dao mira i ja idiot ušao opet na 132. Ovo je dionica budućnosti, ali samo radi toga što ćemo morati čekati daleku budućnost da bi izvukli lovu iz nje. Pozdrav

Možda i padne par posto, ali u negativnu blokadu neće. Kako god bilo, načekati ćemo se pozitivnih pomaka, to je sigurno. Šmrc

Ovdje bi vrijedila ona stara dobra izreka našeg vrlog apokaliptičnog kolege : RIB ! [smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close