EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da njegovo ime u prvih 10 ne znaci ama bas nista nama dionicarima

Mislis da je taj spreman vezati novce u dionice elke na 6 mjeseci ili vise!?

Nekako sumnjam jer je pare mogao plasirati i negdje drugdje uz vecu kapitalizaciju[smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

😆

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Arap:

mislim da njegovo ime u prvih 10 ne znaci ama bas nista nama dionicarima

Mislis da je taj spreman vezati novce u dionice elke na 6 mjeseci ili vise!?

Nekako sumnjam jer je pare mogao plasirati i negdje drugdje uz vecu kapitalizaciju[smiley2]

Da ali možda je čoeku dosta toga posla i želi sada mirno i dugoročno investirati u EIG. Još samo čekam da se na forumu pojavi nick ZEFO, pa da svima očita bukvicu o ulaganju. Onda bi i Zefu mogli pitati zašto nadokupljuje ili zašto prodaje košto pitate boruta [smiley1] Bio bi to odličan tandem Borut i Zefo [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Najbolje ponude [ EIG-R-A ] Kupnja Cijena
110 124,00
500 121,10
1190 121,00
20 120,20
8 120,11
Cijena Prodaja
125,00 280
131,00 181
131,50 314
131,98 800
131,99 52

Mislim da je vrijeme da se povucem u mirovinu.
Nemam vise ni volje ni snage za ovo.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

uzivaj.. nadam se da si pogrijesio..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


uzivaj.. nadam se da si pogrijesio..

I ja se nadam.
No ovdje u zadnje vrijeme mozes biti samo prva rijec iz mog potpisa. Druga eventualno. Zadnja nikako. [smiley2]

Salim se, no da me zivci popustaju, to da.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


] Salim se, no da me zivci popustaju, to da.

i meni…ali očito je da netko ne želi da ova dionica ide up….nonstop je približno isti broj dionica na prodaji

trčanje je zakon :)

Zefo,do something!!!!!!!

i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu…


i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu…

kakvo primirivanje, pa tko ti kaže da to nisu zbirni skrbnički?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu…

U tom POBA skrbničkom su i moje dionice.
Nema to veze sa primirivanjem cijene.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


i skrbnički Podravske i Hpba malo kupi pa malo proda, po par stotina komada taman da primiri cijenu…

kak je cijena primirena, kad meni pise da mi je u minusu [smiley4]

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close