EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka.

Nema potrebe za pesimizmom. Netko je izgubio živce i rasprodao 300-400 komada.
Idem odmah u potragu za cashom i postavit ću se za početak oko 130 kn, pa možete na meni ubuduće izbacivati negativnu energiju.

ne budi nagao topalov.. stavi se na 120, a ja cu na 120,01[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka.

quote=fond300]
Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka.
[/quote]
Čudno kako većina forumaša ima loše živce za trgovinu dionicama. Čim neka dionica zaroni, odmah voda u ušima. Ovdje se ne radi o trenutnoj cijeni, koja je zaista preniska, niti o zaradi nabrzinu ( o čemu sanjari većina
novopečenih hrvatskih “brokera”). Već godinu dana ova dionica se nije makla sa trenutne cijene i sigurno je to da je sada njeno vrijeme, jer se dosta toga poklopilo, što prije godinu dana nije bila situacija. Ulaganje u alternativne izvore energije je skora budućnost, a s tim je povezana i budućnost dioničara.
Dosada nisam bio ozbiljan zagovaratelj ove dionice, ali od sada postajem. Dok druge dionice “luduju” EIG čuči i čeka svoj trenutak. Tko više ne želi “čučati” ima i drugih dionica, pa slobodno neka seli. Ja svoje nisam prodavao, niti mi pada na pamet jer se ovdje osjećam sasvim ugodno. Trenutačni pad mi sasvim odgovara za dokup. Za razliku od topalova5 i super24 postavio bih se na 125, jer to mi je prosječna kupovna i ne želim je dizati, a rado bih kupio po toj cijeni. Međutim iskreno sumnjam da će to više biti izvedivo.[smiley2]

Komentiral sam više s čuđenjem na one s tankim živcima koji su ju doveli do ovdje di je. Meni nije ni na kraj pameti prodavat.
Vjerujem u nju i to je najbitnije.
Pa makar čamil cijeli vijek[smiley2]

fond300:

Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka.

quote=fond300]
Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka.


Čudno kako većina forumaša ima loše živce za trgovinu dionicama. Čim neka dionica zaroni, odmah voda u ušima. Ovdje se ne radi o trenutnoj cijeni, koja je zaista preniska, niti o zaradi nabrzinu ( o čemu sanjari većina
novopečenih hrvatskih “brokera”). Već godinu dana ova dionica se nije makla sa trenutne cijene i sigurno je to da je sada njeno vrijeme, jer se dosta toga poklopilo, što prije godinu dana nije bila situacija. Ulaganje u alternativne izvore energije je skora budućnost, a s tim je povezana i budućnost dioničara.
Dosada nisam bio ozbiljan zagovaratelj ove dionice, ali od sada postajem. Dok druge dionice “luduju” EIG čuči i čeka svoj trenutak. Tko više ne želi “čučati” ima i drugih dionica, pa slobodno neka seli. Ja svoje nisam prodavao, niti mi pada na pamet jer se ovdje osjećam sasvim ugodno. Trenutačni pad mi sasvim odgovara za dokup. Za razliku od topalova5 i super24 postavio bih se na 125, jer to mi je prosječna kupovna i ne želim je dizati, a rado bih kupio po toj cijeni. Međutim iskreno sumnjam da će to više biti izvedivo.[smiley2]
[/quote]

Ne boj se, biti će izvedivo.
Baš neki dan nešto googlam i naiđem na zse od prije 3 godine. 9. mj. 2004. Znate koliko je bila ELKA? Oko 115. Znate koliko je bio IGH? 940 (još je i napravio skok od 25% da bi postigao tu razinu).
Ugodno dioničarstvo.


…. Baš neki dan nešto googlam i naiđem na zse od prije 3 godine. 9. mj. 2004. Znate koliko je bila ELKA? Oko 115. Znate koliko je bio IGH? 940 (još je i napravio skok od 25% da bi postigao tu razinu). Ugodno dioničarstvo.

I što ti to govori? da će IGH narasti još 1600% ili da je vrijeme da sad i EIG, kao super podcijenjena dionica, odradi jedan jaki rast? Mene kretanje cijene gore-dolje 15 kn uopće ne brine, osim što je to odlična prilika za dokup. Kad konačno EIG krene, bit će to jako lijepo za gledanje, naravno za one koji su unutra

Ignore: KressoM, delux


1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 53.012 3,45 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.669 0,82 Skrb. račun
5. HPB D.D. 7.083 0,46 Skrb. račun -250
6. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.037 0,46 Osnovni račun
7. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
8. ROJC BORUT 5.867 0,38 Osnovni račun +100
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
10. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 4.534 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 82,41

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,00 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 52.075 3,39 Skrb. račun -937
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.299 0,80 Skrb. račun -370
5. HPB D.D. 7.083 0,46 Skrb. račun
6. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.037 0,46 Osnovni račun
7. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
8. ROJC BORUT 5.867 0,38 Osnovni račun
NEW 9. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
10. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
Ukupno: 82,35

flavio:

…. Baš neki dan nešto googlam i naiđem na zse od prije 3 godine. 9. mj. 2004. Znate koliko je bila ELKA? Oko 115. Znate koliko je bio IGH? 940 (još je i napravio skok od 25% da bi postigao tu razinu). Ugodno dioničarstvo. ”

I što ti to govori? da će IGH narasti još 1600% ili da je vrijeme da sad i EIG, kao super podcijenjena dionica, odradi jedan jaki rast? Mene kretanje cijene gore-dolje 15 kn uopće ne brine, osim što je to odlična prilika za dokup. Kad konačno EIG krene, bit će to jako lijepo za gledanje, naravno za one koji su unutra


Ne želim se prepirati. Isto imam ovu dionicu. Ali na IGH npr. može i bilo koja druga, moglo se doslovce obogatiti i prestati uopće imati veze sa bilo kakvim brokerima, buljenjem u monitore, gubljenjem očiju, živaca.
Sorry, to je samo moje stajalište.
Toliko pokvarenih ljudi je tamo gdje ima novca, zarade da je to strašno.
Meni to smeta.
Možda ste vi ovdje hrpa mladih, poletnih, ambicioznih.
Grozne osobine.
Gledam sa posla, likovi doslovce vise na internetu, svakih 5 minuta evo ga novi post, drukaju, jedu g****, totalno su se izvitoperili, nema više ljudskosti…
Ok, neko će mi reći, idi onda na neko jezero i slikaj, ali naravno da neću, imam svoj plan i ja ću ga ostvariti, i kada dođem do cifre koju sam si zacrtao…arivederci drugari.
Kao Val Kilmer u jednom filmu ako se ne varam…


bananarama: ” fond300: ” Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka. ” quote=fond300] Da čujemo sad prognoze banarame i društva?Oni imaju čarobnu kuglu pa sigurno znaju kaj nas dalje čeka. ” Čudno kako većina forumaša ima loše živce za trgovinu dionicama. Čim neka dionica zaroni, odmah voda u ušima. Ovdje se ne radi o trenutnoj cijeni, koja je zaista preniska, niti o zaradi nabrzinu ( o čemu sanjari većina novopečenih hrvatskih “brokera”). Već godinu dana ova dionica se nije makla sa trenutne cijene i sigurno je to da je sada njeno vrijeme, jer se dosta toga poklopilo, što prije godinu dana nije bila situacija. Ulaganje u alternativne izvore energije je skora budućnost, a s tim je povezana i budućnost dioničara. Dosada nisam bio ozbiljan zagovaratelj ove dionice, ali od sada postajem. Dok druge dionice “luduju” EIG čuči i čeka svoj trenutak. Tko više ne želi “čučati” ima i drugih dionica, pa slobodno neka seli. Ja svoje nisam prodavao, niti mi pada na pamet jer se ovdje osjećam sasvim ugodno. Trenutačni pad mi sasvim odgovara za dokup. Za razliku od topalova5 i super24 postavio bih se na 125, jer to mi je prosječna kupovna i ne želim je dizati, a rado bih kupio po toj cijeni. Međutim iskreno sumnjam da će to više biti izvedivo.[smiley2]
Ne boj se, biti će izvedivo. Baš neki dan nešto googlam i naiđem na zse od prije 3 godine. 9. mj. 2004. Znate koliko je bila ELKA? Oko 115. Znate koliko je bio IGH? 940 (još je i napravio skok od 25% da bi postigao tu razinu). Ugodno dioničarstvo.
[/quote]
Kolika je cijena nafte bila prije tri godine, a kolika je danas? Koliko se tada “govorilo” o alternativnim izvorima energija, a koliko se na tome području “radi” danas? Koliko smo tada bili blizu Evrope, a koliko danas? Mogao bih postaviti još desetak ovakvih pitanja. Za IGH zna svaki prosječni dioničar, ali za EIG treba imati viziju, a dioničari EIG-a su vizionari novog doba. Ja sam to postao od danas i u viziji vidim “zemaljsku kuglu iz svemira na čijoj se površini razaznaje samo kineski zid a još jasnije od njega velikim slovima stoji napisano
EIG-R-A.” Ovdje se ne govori o ELCI od prije tri godine, nego o EIG-u danas. Možebiti da si promašio post![smiley2]

Svatko od nas bio je više puta u situaciji da je rekao: e da sam barem ostavio portfelj kakav je bio kad sam kupio dionice, sad bih imao xxx % zarade umjesto jadnih 15 % . EIG je sad upravo takva dionica koja posluje s dobiti, radi na biznisu budućnosti, a ne trži se niti na 1 BV dok je ne mali broj dionica na našoj burzi koji se trže po 7-10 BV-a i ljudi viču kako su jeftine, a da ne spominjemo gubitaše koji se trže po 2-3 BV-a. Tragikomično.
Imati EIG danas u portfelju znači mirno spavati i čekati veliki rast koji će se ovdje dogoditi jer EIG ima viziju, ima perspektivu i ima renomirane partnere/financijere. Ovo je dionica koja ne nosi nervozu pravim ulagačima nego miran san.
Uz sve dobre vijesti u zadnje vrijeme, uskoro će biti riješen i zadnji veliki «problem» ulagača u EIG – netransparentnost! Naime, ulaskom renomirane kompanije GEF (američka kompanija u privatnom vlasništvu s kapitalom u vrijednosti od milijardu američkih dolara, koja pruža financijsku i upravljačku podršku društvima koja pridonose kvaliteti okoliša, efikasnom korištenju energije, ljudskom zdravlju kao i održivom upravljanju prirodnim resursima) EIG i njegovo poslovanje nužno će postati znatno transparentniji jer kad ulazi tako jak partner nema više skrivanja dobiti niti muljanja s poslovanjem.
Opustite se i uživajte, budite pravi ulagači, a ne kratkoročni špekulanti jer takvi ili gube ili zarade mrvice umjesto da se obogate.

Ignore: KressoM, delux

Jel nam ovaj novi u top10 možda:

JOSIP ANTIĆ ZEFO
10-15% (3-4 mil. eura)
Jedan od najiskusnijih hrvatskih kamatara, novac najčešće plasira među zagrebačkim Janjevcima, bivši boksač, nekoć bliski suradnik Zlatka Bagarića i Hrvoja Petrača, bivši suvlasnik folk-kluba Od sumraka do zore, navodno i danas vlasnik prostora u kojem je sada klub Pasha.

izvor:Vaš link

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Uletio Zefo u EIG! Sad će biti svega… E Majo , crna Majo, neće ti sad biti lako… [smiley1] . Možda nam se Zefo potrudi da se poveća transparentnost EIGA [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close