EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi nalozi ispod 150 kn niču ko gljive poslije kiše…..tko to može više počistit….
Usput,hvala na pomoći kolega
[smiley2]


Ovi nalozi ispod 150 kn niču ko gljive poslije kiše…..tko to može više počistit…. Usput,hvala na pomoći kolega [smiley2]

..i mene zanima tko prodaje ove relativno velike količine…..a u top10 nema promjena
baš zanimljivo…
…ipak ja vjerujem u EIG, pa sam jučer još malo dokupio, a kako izgleda ču i danas..

trčanje je zakon :)


SLAVE: ” Ovi nalozi ispod 150 kn niču ko gljive poslije kiše…..tko to može više počistit…. Usput,hvala na pomoći kolega [smiley2] ” ..i mene zanima tko prodaje ove relativno velike količine…..a u top10 nema promjena baš zanimljivo… …ipak ja vjerujem u EIG, pa sam jučer još malo dokupio, a kako izgleda ču i danas.. /quote]

Meni se čini da prodaju svi koji su ovdje bili vezani zadnja 3 mjeseca. Jedva dočekali neku žrtvu da mogu pobjeći van. I ja svoje jučer prodao na 150.

Pozdrav

ja valjda jedini nisam prodao.. ne tri mjeseca majstore davore.. 6!!! mjeseci..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ja valjda jedini nisam prodao.. ne tri mjeseca majstore davore.. 6!!! mjeseci..

Nisam ni ja niti namjeravam tako brzo.

i ja svog eiga čuvam i ne dam nikome

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

nisam niti ja, ali zadnjih dana su ljepi prometi za ovu dionicu, i danas je netko dosta toga kupio, prije mjesec dva bi na ovakvoj kolicini cijena pala cca. 10 %, dobro je to

pozdav svima

netko prodaje, a ja sam jedan od onih koji sam kupio 🙂

Vjerujem u budućnost ovog poduzeća i jednostavnog razloga što je zagađenje največi problem današnjice, a naša firma se bori protiv toga

čuvajmo ovu dionicu i 2 godine ako treba, a tada će već biti na razini brodara (nadajmo se)…. hehhe

Inteligencija dolazi u raznim oblicima

Sad prodaje dio onih koji su ga kupovali po 125-130 kn nedavno i misle da su napravili odličan posao s tih 10% zarade. Vidjet ćemo jesu li u pravu oni ili mi koji ga strpljivo čuvamo i dokupljujemo. Target za EIG trebao bi biti na znatno višim razinama od trenutnih.

Ignore: KressoM, delux


1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 54.200 3,53 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 14.051 0,91 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.037 0,46 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. ROJC BORUT 5.767 0,38 Osnovni račun
8. HPB D.D. 5.263 0,34 Skrb. račun
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
10. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 4.534 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 82,45

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 53.575 3,49 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.837 0,84 Skrb. račun -1214
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.037 0,46 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. HPB D.D. 6.333 0,41 Skrb. račun +1070
8. ROJC BORUT 5.767 0,38 Osnovni račun
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
10. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 4.534 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 82,40

Ovo nisi zabilježio što je RBA prodala?


Ovo nisi zabilježio što je RBA prodala?

Taj RBA je prava misterija, ulazio je na 150 i više, i baš ništa nije napravio da obrani pad cijene. Počeo je izlaziti na 130, i sada nastavlja. Vjerujem da je veći dio prodaje ovih dana napravio baš taj RBA skrbnički. Neobična strategija, lijepo je izgubio bez ikakvog pokušaja da promijeni tok stvari. Kako god bilo, netko i ulazi, stalno veći nalozi, od po 500 komada, prolaze odjednom, nema baš puno grickanja. Dok god će RBA izlazit, biti će i jeftinog dokupa. (Što je i dobro, osim za nervozne ili one kojima hitno treba cash pa moraju prodavati takvo blago poput EIG-a na ovim niskim cijenama).
Jako mi je drago da se totalno promijenila “krvna slika” dioničara EIG-a, od raznih katastrofičara došli su ljudi koji vjeruju u budućnost ove firme. Možda nije dionica za špekulante, ali definitivno je za igrače koji gledaju malo dalje od dnevnih oscilacija.

New Report

Close