EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni ovo trgovanje slici na THT. Formirala se neka cijena 144-145 a strana prodaje sadrzi najraznoraznije likove… neki bi izasli sa nulom, nekima treba lova za Atlantic, neki ne vjeruju u EIG pa ce prihvatiti i minimalni gubitak, neki su se postavili preko 160-170 itd…

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


Kao što sam i jučer rekao….ovo netko namjerno koči,više nego očito….

sta mislis? koliko bi trebao imati dionica taj sta koci a da nije br 1?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Ja mislim da je upravo br.1 glavni krivac za ovo natezanje….

doci ce to na svoje realne razine ( po meni apsolutno >200), mozda i vrlo brzo ako 3.Q bude nesto atraktivniji[smiley1]


doci ce to na svoje realne razine ( po meni apsolutno >200), mozda i vrlo brzo ako 3.Q bude nesto atraktivniji[smiley1]

da bar……

http://www.risingstarstocks.com/energy/report.cfm?email=
clanak je apsolutno navijacki obojen, ali sadrzi zanimljive brojke vezane uz vrijednosti investicija u green energy, posebno investicija venture kapitala…


Evo da ja dam svoje misljenje o ovoj dionici i ulaganju uopce.
Da ne pisem sada koje ce poslove firma dobiti; tko ce uci i slicno, jer me to sve manje i manje zanima, a zanimaju me neke druge stvari. Dakle, moja filozofija ulaganja (tomu stremim) je preuzeta od jednoga dobroga igraca izvanka i cini mi se dosta bolja od buljenja u ekrane i kopanja svakodnevnih vijesti.
Dakle, nakon sto se vec skupi neki kapital u zivotu, treba ga staviti na vise dionica koje nisu u fokusu ulagaca; definitvno su podcijenjene; ne cine se atraktivnima, a osnovna djetnost im je neka bransa koja ima dobre perspektive. I onda samo cekas, makar se nacekao i koju godinu. E tada, kada dodje na neke realne razine; prodas vecinu ali ne i skroz cijeli portfelj.
Bitno je samo da firma ima zdrave osnove i potencijal za rast, te da cijena pri ulasku nije velika.
E to ja vidim u EIG-u. Pozdrav [smiley9][smiley9][smiley9]

Warren Buffet, zar ne?

mogli bi mi opet malo i dole.. no ja se ne bojim[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mogli bi mi opet malo i dole.. no ja se ne bojim[smiley1]

Evo ga opet…..

Nego,kakvo je stanje na k/p,jel može ko od kolega poslat?

super24:

mogli bi mi opet malo i dole.. no ja se ne bojim[smiley1]

Evo ga opet…..

jel me netko tražio? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Nego,kakvo je stanje na k/p,jel može ko od kolega poslat?

Kupnja
10 145,10
300 144,00
20 143,02
84 143,00
142 142,50

Prodaja
145,98 267
145,99 300
146,00 169
148,40 224
149,00 98

New Report

Close