EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dosadilo mi ovo moje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Danas sam i ja ušao i ne idem lako van, imat će EIG koristi od više poslova ovih dana, ako ide dole mogu još samo nadokupiti.[smiley9]


dosadilo mi ovo moje..

Zašto? Baš je super![smiley2]


vjerojatno ce u petak navecer sve biti jasnije..

kolega super24 sto se to treba dogoditi do petka? nisam bas u toku…

... otišli su bikovi uzalud ...

Evo da ja dam svoje misljenje o ovoj dionici i ulaganju uopce.
Da ne pisem sada koje ce poslove firma dobiti; tko ce uci i slicno, jer me to sve manje i manje zanima, a zanimaju me neke druge stvari. Dakle, moja filozofija ulaganja (tomu stremim) je preuzeta od jednoga dobroga igraca izvanka i cini mi se dosta bolja od buljenja u ekrane i kopanja svakodnevnih vijesti.
Dakle, nakon sto se vec skupi neki kapital u zivotu, treba ga staviti na vise dionica koje nisu u fokusu ulagaca; definitvno su podcijenjene; ne cine se atraktivnima, a osnovna djetnost im je neka bransa koja ima dobre perspektive. I onda samo cekas, makar se nacekao i koju godinu. E tada, kada dodje na neke realne razine; prodas vecinu ali ne i skroz cijeli portfelj.
Bitno je samo da firma ima zdrave osnove i potencijal za rast, te da cijena pri ulasku nije velika.
E to ja vidim u EIG-u. Pozdrav [smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Evo da ja dam svoje misljenje o ovoj dionici i ulaganju uopce.
Da ne pisem sada koje ce poslove firma dobiti; tko ce uci i slicno, jer me to sve manje i manje zanima, a zanimaju me neke druge stvari. Dakle, moja filozofija ulaganja (tomu stremim) je preuzeta od jednoga dobroga igraca izvanka i cini mi se dosta bolja od buljenja u ekrane i kopanja svakodnevnih vijesti.
Dakle, nakon sto se vec skupi neki kapital u zivotu, treba ga staviti na vise dionica koje nisu u fokusu ulagaca; definitvno su podcijenjene; ne cine se atraktivnima, a osnovna djetnost im je neka bransa koja ima dobre perspektive. I onda samo cekas, makar se nacekao i koju godinu. E tada, kada dodje na neke realne razine; prodas vecinu ali ne i skroz cijeli portfelj.
Bitno je samo da firma ima zdrave osnove i potencijal za rast, te da cijena pri ulasku nije velika.
E to ja vidim u EIG-u. Pozdrav [smiley9][smiley9][smiley9]

Ok je tvoja teorija, samo je upitan malo timing, imam osjećaj da ćemo se još načekati na dotičnoj dionici, i potrebna je stvarno velika doza samokontrole i živaca kada pored tebe šibaju brodari i građevina.


Ok je tvoja teorija, samo je upitan malo timing, imam osjećaj da ćemo se još načekati na dotičnoj dionici, i potrebna je stvarno velika doza samokontrole i živaca kada pored tebe šibaju brodari i građevina.

U pravu si flavio.
Istina, brodari i građevinari su šibali gore, bili mnogo isplativiji od EIG-a u zadnje vrijeme. Samo, ne mogu ni oni rasti u nedogled. Možda Ingra po 65.000 kn nije isplativija od EIG-a po 145, niti ima veći potencijal rasta, svejedno dal gledamo kratkoročno ili dugoročno. Ne može Ingra na 100.000 kn, a da EIG ostane na 145. To je bar moje mišljenje. Ja sam kupovao ATPL na 2600 kn, a nisam EIG na 130 i pogodio sam. Ali između ATPL na 3800 kn i EIG-a na 145 kn ću ozbiljno razmisliti.

Ne bih htio širit pesimizam,ali ovo ne izgleda dobro,prodaja 3x jača od kupnje….[smiley16]

super24:

vjerojatno ce u petak navecer sve biti jasnije..

kolega super24 sto se to treba dogoditi do petka? nisam bas u toku…


pa trebalo bi se nesto vidjeti u top 10.. ak se ne bu vidlo, jos i bolje[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

zakopalo se na 144


zakopalo se na 144

Krenulo je na 146 u jednom trenutku, no onda se opet pojavio nalog na 144 sa 400+ komada[smiley5]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Kao što sam i jučer rekao….ovo netko namjerno koči,više nego očito….

New Report

Close