EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Već sam toliko dugo u ovoj dionici,jedino nju nisam prodavao kad je klizila dolje već nadokupljivao jer vjerujem da je to budućnost,i da ću se za 5-6 godina smijati kad vidim cijenu.
Možda si kupim od zarade i jednu vjetrenjaču da me HEP ne guli više.[smiley2]

mozes si sagradit jednu za 4000 eura.. bilo na tefau pred koji tjedan..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Dobro, u pravu je Crumpi kad veli da je tu na 150 kn otpor. Ali otpor nije ni blizu takav kak se čini – eventualno ako netko namjerno pokušava rušiti cijenu – zbog jeftinijeg dokupa.

Kako god da je nalog je još uvijek tu. 1451 komada na cijeni od 150,00. [smiley10]

Strpljen spašen, kak bi rekli naši stari.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein

Evo dojadilo čekat ovom sa 900 komada na 150 pa se istresao po bidu

ovaj koji je bio na 150 , se iskrcao…..idemo dalje[smiley2]

trčanje je zakon :)


Bare: ” Već sam toliko dugo u ovoj dionici,jedino nju nisam prodavao kad je klizila dolje već nadokupljivao jer vjerujem da je to budućnost,i da ću se za 5-6 godina smijati kad vidim cijenu. Možda si kupim od zarade i jednu vjetrenjaču da me HEP ne guli više.[smiley2] ” mozes si sagradit jednu za 4000 eura.. bilo na tefau pred koji tjedan..

Taman toliko očekujem od dijonice za par mjeseci.
Da li je to sa ugradnjom ili se plaća montaža ,ako je ,malo ču pričekati još koji mjesec.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

super24:

Bare: ” Već sam toliko dugo u ovoj dionici,jedino nju nisam prodavao kad je klizila dolje već nadokupljivao jer vjerujem da je to budućnost,i da ću se za 5-6 godina smijati kad vidim cijenu. Možda si kupim od zarade i jednu vjetrenjaču da me HEP ne guli više.[smiley2] ” mozes si sagradit jednu za 4000 eura.. bilo na tefau pred koji tjedan..

Taman toliko očekujem od dijonice za par mjeseci.
Da li je to sa ugradnjom ili se plaća montaža ,ako je ,malo ču pričekati još koji mjesec.[smiley2]

vjetrenjaca kosta 3000, sam ju slazes i postavljas sve, a za to ti treba jos 1000 eura cirka ( u njemackoj) da postavis fundamente, zice i sve to.. povrat investicije 25 godina

radje se skupit vas par pa staviti jednu veliku.. povrat investicije 5-10 godina..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pocisceni ostaci na 147 i ostalo jos na bidu na toj razini. sad bi mogli probit i 150. neme vise kolicina na prodaji…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Bare: ” super24: ” Bare: ” Već sam toliko dugo u ovoj dionici,jedino nju nisam prodavao kad je klizila dolje već nadokupljivao jer vjerujem da je to budućnost,i da ću se za 5-6 godina smijati kad vidim cijenu. Možda si kupim od zarade i jednu vjetrenjaču da me HEP ne guli više.[smiley2] ” mozes si sagradit jednu za 4000 eura.. bilo na tefau pred koji tjedan.. ” Taman toliko očekujem od dijonice za par mjeseci. Da li je to sa ugradnjom ili se plaća montaža ,ako je ,malo ču pričekati još koji mjesec.[smiley2] ” vjetrenjaca kosta 3000, sam ju slazes i postavljas sve, a za to ti treba jos 1000 eura cirka ( u njemackoj) da postavis fundamente, zice i sve to.. povrat investicije 25 godina radje se skupit vas par pa staviti jednu veliku.. povrat investicije 5-10 godina..

Hvala na info.[smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

jos uzmes EIG za posao pa imas i inside info [smiley2]..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dečki , kaj je to zaštekalo? No, dobro, jasno je da će novopečeni ulagači najkasnije skužiti što su to obnovljeni izvori energije a kad skuže onda idemo gore.[smiley2]

Usput,da li je moguće da tu netko namjerno štopa cijenu ispod 150 kn….npr.Proficio i ako je tako kakav on ima interes u tome?

Kakvo štopanje cijene? Ne izmišljajte nekakve urote, oscilacije na ovoj dionici nisu novost.

New Report

Close