EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Kako doznajemo, u finskim je planovima tvrtka Elka, brodogradilište u Puntu, vrlo vjerojatno drvna industrija, a moguća je i prodaja tramvaja tvornice Gredelj gradu Helsinkiju. Dovođenje neke finske tvrtke u Hrvatsku, prema svemu sudeći, nije u planu. Kako neslužbeno doznajemo, pri Ministarstvu gospodarstva trebao bi se uspostaviti jedan Ured za offset putem kojeg bi se ti poslovi efikasnije rješavali. ”

Evo dobrih vijesti i za Elku.


nominala elke je 300kn po dionici.. kako god oni pisali te svoje FI, prilicno je sigurno da nisu tih 140 miliona izmedju BV i nominalne izgubili negdje po putu..

Nasljedili su 140 mil. kn gubitka od firme ELKA od koje je EIG nastao. Nisu ih sami napravili. Prvo izvješće u kojem se pojavljuje firma EIG već sadrži u sebi taj preneseni gubitak.


“Kako doznajemo, u finskim je planovima tvrtka Elka, brodogradilište u Puntu, vrlo vjerojatno drvna industrija, a moguća je i prodaja tramvaja tvornice Gredelj gradu Helsinkiju. Dovođenje neke finske tvrtke u Hrvatsku, prema svemu sudeći, nije u planu. Kako neslužbeno doznajemo, pri Ministarstvu gospodarstva trebao bi se uspostaviti jedan Ured za offset putem kojeg bi se ti poslovi efikasnije rješavali. ”

Evo dobrih vijesti i za Elku.

mislim da se ovo odnosi na Elka d.o.o. , a ne na naš Eig d.d.

kao što kažete kolega dobre vijesti za Elku, nažalost ne i za nas

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


veki: ” “Kako doznajemo, u finskim je planovima tvrtka Elka, brodogradilište u Puntu, vrlo vjerojatno drvna industrija, a moguća je i prodaja tramvaja tvornice Gredelj gradu Helsinkiju. Dovođenje neke finske tvrtke u Hrvatsku, prema svemu sudeći, nije u planu. Kako neslužbeno doznajemo, pri Ministarstvu gospodarstva trebao bi se uspostaviti jedan Ured za offset putem kojeg bi se ti poslovi efikasnije rješavali. ” Evo dobrih vijesti i za Elku. ” mislim da se ovo odnosi na Elka d.o.o. , a ne na naš Eig d.d. kao što kažete kolega dobre vijesti za Elku, nažalost ne i za nas

slažem se, od danas pa na dalje bilo bi najbolje u potpunosti prestati povezivati ime Elka sa ovom dionicom i usredotočiti se samo na EIG d.d.
Šta se tiče dobrih vijesti pričakajmo konsolidirano izvješće EIG-a.

veki:

“Kako doznajemo, u finskim je planovima tvrtka Elka, brodogradilište u Puntu, vrlo vjerojatno drvna industrija, a moguća je i prodaja tramvaja tvornice Gredelj gradu Helsinkiju. Dovođenje neke finske tvrtke u Hrvatsku, prema svemu sudeći, nije u planu. Kako neslužbeno doznajemo, pri Ministarstvu gospodarstva trebao bi se uspostaviti jedan Ured za offset putem kojeg bi se ti poslovi efikasnije rješavali. ”

Evo dobrih vijesti i za Elku.

mislim da se ovo odnosi na Elka d.o.o. , a ne na naš Eig d.d.
Varate se kolega, odnosi se upravo na naš EIG kao što sam vam prije 2 tjedna i pisao.

kao što kažete kolega dobre vijesti za Elku, nažalost ne i za nas

ajde da ne tražim prisjeti me.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Jel ima još uopće koja dionica da ostvaruje dobit a ispod BV-a je? Možda se EIG sa novim tickerom ima šanse približit BV-u, ipak EIG zvuči skuplje od jeftinog imena ELKA.

vidim na prodaji još ima ljudi koji su spremni izlaziti s gubitkom

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

ima ih koji jos uvijek ulaze..

i ne mislim na sebe..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jel ima još uopće koja dionica da ostvaruje dobit a ispod BV-a je? Možda se EIG sa novim tickerom ima šanse približit BV-u, ipak EIG zvuči skuplje od jeftinog imena ELKA.

ne mogu vjerovat da neki od vas smatraju da će promjenom imena dionica početi rasti !!!
[smiley7] hahahaha…pa dajte ne budite toliko očajni baš—EIG je zabetoniran do daljnjeg…

sve je lako kad si mlad :)

svašta je do sada utjecalo na kretanje cijena na našem tržištu tako da i ova situacija da cijena raste radi drugog imena ne bi bila ništa čudno

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

samo nek ju spuste jos malo.. ima tko ce ocistiti ask..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close