EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kakvih 130, ne budite smiješni. Tržište je u fazi letargije pa mali prodaju par dionica ELKA i brže bolje kupuju neku drugu jer misle da će baš ona narasti. Ništa posebno se ne događa, treba samo sačekati konsolidirano izvješće gdje bi se mogao pojaviti prihod od prodaje Adriatic neta, a to je onda neka sasvim druga priča.

Ignore: KressoM, delux

zasto bi se pojavio u konsolidiranom izvjescu?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

……hm, jel netko odustao od naše elke?

trčanje je zakon :)

Evo, ja nisam. Nisam ni mislio prodavat tam negdje do kraja godine. Isto kao ni INU. Onda ću vidjet, šta i kako dalje. Ali za sada EIG rules 🙂


……hm, jel netko odustao od naše elke?

ja sam odustao do 140.. tada kupim jos da snizim ulaz..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ovo je situacija u kojoj se kupuje dionica.
Fundamenti dobri, poslovanje dobro, cijena niska, niko je ne želi…
ja je čuvam i ne prodajem sigurno

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Evo zaustavili smo pad na Đuri. Sad ko je stručnjak za Elku, nek zaustavi tu pad. Ja se malo ogrebo danas, kao što sam i napisao.[smiley1]


……hm, jel netko odustao od naše elke?

Meni je elka jedina hrvatska dionica. Znam da ce mnogi reci da je to glupo ali ….
Caymane jesil jos tu?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


Evo zaustavili smo pad na Đuri. Sad ko je stručnjak za Elku, nek zaustavi tu pad. Ja se malo ogrebo danas, kao što sam i napisao.[smiley1]

Meni je totalno svejedno dal će rasti ili padati ovaj mjesec, ionako je mislim držati još neko vrijeme. Samo nek i 3. izvješće bude kako treba, a pogotovo godišnje. Meni je trenutno važno da dobro poslujemo, a to nitko nemože negirati. Kolko vidim i Transadria je popravila poslovanje u odnosu na prošlu godinu, što me dodatno čini sretnim. Nema razloga za brigu Borute, jedino ako nisi planirao odmah prodati jer to izgleda neće ići samo tako.


ovo je situacija u kojoj se kupuje dionica. Fundamenti dobri, poslovanje dobro, cijena niska, niko je ne želi… ja je čuvam i ne prodajem sigurno

apsolutno se slažem, fundamentalno podcjenjena dionica društva s super perspektivom ( djelatnost koja će s približivanjem EU odnosno istim standardima i normama jako profitirati) koju trenutno velik igrači ne žele kupovati, znači i mi manji je možemo kupiti u nešto većim količinama po nižoj cjeni i čekati, tko zna što će biti trigger rasta, mi se svi nadamo već ovo konsolidirano izvjšće, ali vidjeti ćemo, na rok od godine dana ne bi trebalo biti problema sa ulaganjem, dapače[smiley2]

Proučavao sam nešto izvješća, i rekao bih da prodaja hotela nije iskazana u nekonsolidiranom izvješću. (na primjer, i Proficio je prodao neke hotele pa ima dobit 88 milja kn). Očito vlasnik tih hotela nije bio sam EIG nego neko od društva kćeri.


Proučavao sam nešto izvješća, i rekao bih da prodaja hotela nije iskazana u nekonsolidiranom izvješću. (na primjer, i Proficio je prodao neke hotele pa ima dobit 88 milja kn). Očito vlasnik tih hotela nije bio sam EIG nego neko od društva kćeri.

Onda čekamo konsolidirano.

New Report

Close