EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako greenergy gradi vjetropark to neće negativno utjecati na rezultat EIG-a. EIG ima njihove dionice. Dakle, financijsku imovinu. A ako Greenergy gradi nešto, možda vrijednost njihovih dionica i poraste (kod nas sigurno bi, al ono, ne znamo kakva je situacija u Mađarskoj).

Ono što mene brine su negativne tečajne razlike. Ne znam kolko ste upoznati, ali kuna sve više jača (nerealno, al šta ćeš). A kako kuna jača, tako inozemno poslovanje postaje sve manje profitabilno. (za jedan euro zarađen u inozemstvu ne dobijemo više 7,5 kn, nego 7,3 kn, što se u velikim ciframa jako osjeti). A EIG je uglavnom orijentiran na izvoz. (što je inače odlično, ali u ovakvoj situaciji kontroliranog tečaja baš i nije).

Zato se ja bojim konsolidiranog izvještaja, ali ga svejedno željno iščekujem i nadam se da će on bar dići cijenu EIG-a, kad ovaj nekonsolidirani nije.


super24: ” hehe samo da ne bude negativno.. [smiley1] ” teško i nikako, može samo biti još veća dobit.[smiley11]

Koji je target u tom slucaju? [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

160,00 kn.

lijepo nam EIG pada, šta bi tek bilo da nema dobiti, vjerojatno bi na 100 kn sad bili


Ako greenergy gradi vjetropark to neće negativno utjecati na rezultat EIG-a. EIG ima njihove dionice. Dakle, financijsku imovinu. A ako Greenergy gradi nešto, možda vrijednost njihovih dionica i poraste (kod nas sigurno bi, al ono, ne znamo kakva je situacija u Mađarskoj).

Ono što mene brine su negativne tečajne razlike. Ne znam kolko ste upoznati, ali kuna sve više jača (nerealno, al šta ćeš). A kako kuna jača, tako inozemno poslovanje postaje sve manje profitabilno. (za jedan euro zarađen u inozemstvu ne dobijemo više 7,5 kn, nego 7,3 kn, što se u velikim ciframa jako osjeti). A EIG je uglavnom orijentiran na izvoz. (što je inače odlično, ali u ovakvoj situaciji kontroliranog tečaja baš i nije).

Zato se ja bojim konsolidiranog izvještaja, ali ga svejedno željno iščekujem i nadam se da će on bar dići cijenu EIG-a, kad ovaj nekonsolidirani nije.


pa ako mogu TNSA staviti u rashode svasta onda mogu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ostalo je 4,5 milje kuna casha u blagajni, mogla je Maja s tim parama još dionica TNSA kupiti, baš me zanima što smišlja



evogaopet:

super24: ” hehe samo da ne bude negativno.. [smiley1] ” teško i nikako, može samo biti još veća dobit.[smiley11]

Koji je target u tom slucaju? [smiley2]

nemam kratkoročni target. Pogotovo bi bilo smješno predviđati nešto nakon ovako stupidne reakcije tržišta na drugo pozitivno izvješće. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

160,00 kn.


Lejzer: ” evogaopet: ” super24: ” hehe samo da ne bude negativno.. [smiley1] ” teško i nikako, može samo biti još veća dobit.[smiley11] ” Koji je target u tom slucaju? [smiley2] ” nemam kratkoročni target. Pogotovo bi bilo smješno predviđati nešto nakon ovako stupidne reakcije tržišta na drugo pozitivno izvješće. [smiley11]

A sta si ocekivao? Bez uvrede ikome ali ZSE i publika koja ovdje kupuje … [smiley16]. To nema puno veze s mozgom – vise veze ima s tipkovnicom. Idemo dalje!

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


160,00 kn.

Ili 130,00.
Kako sada stvari stoje.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ma dobro, što više pada to će ljudi prije dobiti volju da kupuju


Ma dobro, što više pada to će ljudi prije dobiti volju da kupuju

slaba mi to utjeha , zbilja cudno

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close