EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kak si izračunal ovo 223,17%? molim formulu.

14 miliona % nije točan odgovor, o tome nemamo kaj ni raspravljati. ipak malo previše

Vrlo jednostavno:
bili su -6.210.000,00 u gubitku
sada su 7.649.000,00 u dobitku – to ti je povećanje od 223,17%


Vrlo jednostavno: bili su -6.210.000,00 u gubitku sada su 7.649.000,00 u dobitku – to ti je povećanje od 223,17%

e pa dobro, ako je to točan izračun, zašto tako nigdje ne piše? zar ne bi to bila velika vijest?

A da su bili u dobitku 1000kn i onda došli na 7 649 000kn,koliki bi to bilo povećanje?[smiley1]

Novac je kisik burze!

A zamislite tek da su s dobiti 10 lipa došli na 15 kuna….Koje povećanje, a ?

Izgleda da znatno poboljšanje poslovanja nikome ništa ne znači,sl. kao i kod FNVC..
Neznamšto bi se trebalo desiti da se dionica pokrene, ako ovakav napredak nije dovoljan..
Nemam mnogo ELKE ali čekam i nadam se…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


A da su bili u dobitku 1000kn i onda došli na 7 649 000kn,koliki bi to bilo povećanje?[smiley1]

764800% [smiley2]
Tako da je nemoguće izračunati koliko je veća dobit jer ona prethodno nije niti ostvarena…[smiley9]

Što se toliko zamarate s % povećanjem dobiti, bitno je da je netko ne tako davno utukao desetke milijuna na ovim razinama cijene.

konsolidirano FI će biti objavljeno najkasnije 14.08. odnosno za max. dva tjedna

hehe samo da ne bude negativno..

[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


hehe samo da ne bude negativno..

[smiley1]

teško i nikako, može samo biti još veća dobit.[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ja se nadam.. imam je toliko da ce cijeli portfelj potonuti ko brod ako ode cijena dole..

a mislim da moze biti i negativno.. evo po websiteu greenergy grade vjetropark ove godine.. ili su bar trebali.. a to kosta para..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close