EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što nam bi s Caymanom – dobrim duhom ELKE ? Gdje je nestao čovjek? Događaju se povijesne prekretnice a on se ne javlja [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Što nam bi s Caymanom – dobrim duhom ELKE ? Gdje je nestao čovjek? Događaju se povijesne prekretnice a on se ne javlja [smiley1]

A nema ni Boruta da se malo javi…

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Što nam bi s Caymanom – dobrim duhom ELKE ? Gdje je nestao čovjek? Događaju se povijesne prekretnice a on se ne javlja [smiley1]

Ja sam za zafrkavao nešto zbog njegovih komentara pa se valjda ljuti (i ne samo ja)

Ma na godišnjem su i borut i cayman i sasko i još mnogi. Zato kupujte dok se ne vrate i sve počiste [smiley1]

Ignore: KressoM, delux


Što nam bi s Caymanom – dobrim duhom ELKE ? Gdje je nestao čovjek? Događaju se povijesne prekretnice a on se ne javlja [smiley1]

evogaopet:

Što nam bi s Caymanom – dobrim duhom ELKE ? Gdje je nestao čovjek? Događaju se povijesne prekretnice a on se ne javlja [smiley1]

A nema ni Boruta da se malo javi…


Dokupljuju. Sretno dečki!

evogaopet:

Što nam bi s Caymanom – dobrim duhom ELKE ? Gdje je nestao čovjek? Događaju se povijesne prekretnice a on se ne javlja [smiley1]

A nema ni Boruta da se malo javi…

Ni kolege Saska ….. Sumnjivo je to meni sve! [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Evo ga pojavio se jedan veliki na prodaji.
Da li je to početak kočenja,da se dečki nebi previše zaigrali?[smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Evo ga pojavio se jedan veliki na prodaji. Da li je to početak kočenja,da se dečki nebi previše zaigrali?[smiley6]

ma meni ovo postaje smiješno[smiley2]

[b]kako ti mene znas[b]

pbzovi zadnji trzaji.. najkasnije sljedeci tjedan ga nema vise.. a vrlo vjerojatno vec sutra preksutra..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Na Elki se vrše silne manipulacije ali ne treba obraćati pozornost.Izvješće sve govori!
Budite strpljivi isplatiti će se!
Iz kvartala u kvartal ide super a cijena “betonirana”!MANIPULACIJA!

Novac je kisik burze!


Evo ga pojavio se jedan veliki na prodaji. Da li je to početak kočenja,da se dečki nebi previše zaigrali?

Ma to pojede malo raspoloženiji kupac dok si reko keks…, slabe su to kočnice, u prijevodu to bi bilo keša za samo 3 dionice Konzuma zar ne g. predsjedniče…[smiley2]

Danas sam dokupio po bidu i već sam pomislio da je s tim gotovo,ali svaki put me iznenadi ova dionica.
Nema druge nego da se još malo postavim na bid pa ako uleti uleti[smiley2]
Rocky,u pravu si ,strpljenje je osnova investiranja.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close