EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ELKA za sada po ovome i mojoj računici vrijedi barem 250-300 kn…
A tek konsolidirano…[smiley7]

a kak ide ta racunica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Očekivao sam malo snažniju reakciju na drugo pozitivno izvješće…. kad ono mlaka vodica. Ili treba koji dan da dopre do šire javnosti? [smiley11]

Pa izvještaj je izašao prije pola sata, a i dosta investitora je na godišnjem, šta bi ti htio? [smiley2]

Polako, bitno je da smo se uvjerili da je trend full pozitivan, cijena će uzbrdo, kojim tempom nije toliko važno.

Dionica je još uvijek ispod booka, što je JAKO jeftino.

Mislim da je ovo povijesni uspjeh EIG-a:

2 tromjesječja za redom ostvarena dobit.

Ne znam dal ste primjetili, Proficio d.d. je ostvario 80 milijuna kuna dobit ove godine pa mu se cijena nije ni malo pomakla. Nije li to malo neobično?

Jedva čekam skupštinu

Ma ne valja to nista… sad ce se ikrcavat na 152 kune oni sta su se ukrcali na 150. [smiley1]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Po meni je pozitivna reakcija tržišta neizostavna,ja ću se strpiti,brojke su na našoj strani.
Burza ne reagira “po pravilu”!

Novac je kisik burze!


Po meni je pozitivna reakcija tržišta neizostavna,ja ću se strpiti,brojke su na našoj strani. Burza ne reagira “po pravilu”!

slažem se, a treba sačekati i konsolidirano[smiley2]

što ćeš čekati konsolidirano ako je već sada pozitiva onda ti je bolje kupiti sada, ili si bez love pa samo čekaš da prodaš

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Ajde da vidimo prvo kakvo je konsolidirano izvješće, može ono biti i u banani, ko zna. A konsolidirano je najvažnije.


Mislim da je ovo povijesni uspjeh EIG-a:

2 tromjesječja za redom ostvarena dobit.

Ne znam dal ste primjetili, Proficio d.d. je ostvario 80 milijuna kuna dobit ove godine pa mu se cijena nije ni malo pomakla. Nije li to malo neobično?

Jedva čekam skupštinu


s time da je ostatak dobiti partio u Transadriu(460 kom)

Počelo je čišćenje prodaje, do sada je prošlo 2285 komada.

Ignore: KressoM, delux

topalov5:

Mislim da je ovo povijesni uspjeh EIG-a:

2 tromjesječja za redom ostvarena dobit.

Ne znam dal ste primjetili, Proficio d.d. je ostvario 80 milijuna kuna dobit ove godine pa mu se cijena nije ni malo pomakla. Nije li to malo neobično?

Jedva čekam skupštinu

s time da je ostatak dobiti partio u Transadriu(460 kom)

u koju kategoriju rashoda spada ta njihova kupnja transadrije?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Sve su to mali nalozi, ajmo malo tisucice.
A konsolidirano ga uvijek skoro zadupla

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close