EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smatram da neće biti baš nekih više velikih količina ispod 150, ali možda se i varam…

Ta se misao proteže već poduže vrijeme. Ali čekaj da vam ja kažem iskreno, mene to uopšte ne interesira, mislim to mene uopšte..šta..meni to uopšte ne igra ulogu…meni ne igra ulogu…ako ko ima novaca nek si Elku kupi, ako nema – nema i šta…

čuj kad ga već imaš u rukama i ne znaš kak da ga staviš probaj ga stavit u skener pa vidi što će se dogoditi.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Kak da ga stavim, imam ga u rukama …


čuj kad ga već imaš u rukama i ne znaš kak da ga staviš probaj ga stavit u skener pa vidi što će se dogoditi.

Ja ga obično znam stavit kad mi je već u rukama [smiley1][smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Nego vidite , neko me poslušao i našao članak, može tko da stavi k/p da vidimo ovu mrcinu od naloga na kupnji?

Kupnja
Ukupno ponuda 24
Ukupno dionica 7103

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 62
Ukupno dionica 7233

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
147,40 200
147,31 100
147,01 77
146,61 380
146,60 100

148,70 155
149,00 10
150,00 207
151,29 211
151,30 38

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Počelo čišćenje prodaje, a ti samo čekaj [smiley1]
K:
147,40 200
147,01 77
146,61 380
146,60 100
146,55 1370
P:
148,70 155
149,00 10
150,00 207
151,29 211
151,30 38

Ignore: KressoM, delux

ah, nisam puno, ali pridonio sam ipak povijesnom trenutku, naime kupnja je nadjacala prodaju
K:P = 7.042 : 7.015

“Please, God, Just One More Bubble.”


ah, nisam puno, ali pridonio sam ipak povijesnom trenutku, naime kupnja je nadjacala prodaju K:P = 7.042 : 7.015
[/quo

a trgovine nema , na zalost [smiley5]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

zasto na zalost?

nije sigurno da ce 2q biti posebno dobar, ali ako ce u se u narednim razdobljima ostvarivati dobit, kako je najavljeno, ja se necu buniti ako u medjuvremenu i padnemo do 140.. ovo je jedna od rijetkih dionica u Hr koja se jos uvijek moze gledati kao dugorcono jako dobra investicija..

nema toga puno sto jos moze rasti vise od 100%

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ljudi ako smo bili ovoliko strpljivi pa budimo onda još par dana,rast je neminovan ako ništa onda špekulativan!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


zasto na zalost? nije sigurno da ce 2q biti posebno dobar, ali ako ce u se u narednim razdobljima ostvarivati dobit, kako je najavljeno, ja se necu buniti ako u medjuvremenu i padnemo do 140.. ovo je jedna od rijetkih dionica u Hr koja se jos uvijek moze gledati kao dugorcono jako dobra investicija.. nema toga puno sto jos moze rasti vise od 100%

ma sve OK slazem se o ELKI , ali komentiram kaj se gomila kupnja , a trgovine nema ,tako da to nista ne znaci nama koji posjedujemo Elku trenutno , da mislim da ne valja ne bih ju ni drzao skoro 1god

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

bas sam citao malo od pocetka temu, kada su svi znali sve o elki, imali izvore inf. iz fondova, itd. itd..

sada vise nijednog fonda nema (bar ne u prvih 10), nitko vise nista ne zna.. a svi su voljni platiti puno vise..

ljudi, jel zna tko ista?

evo imamo boruta u prvih 10 da se slika i tajanstveni skrbnicki na drugom mjestu..

moja nekako prizeljkivana varijanta bi bila da su si fond manageri prodali elku, jerbo toliki prinosi ipak nisu za priproste seljake koji ulazu u fondove, nego za za prave dionicare i fond managere..

druga, neprizeljkivana, bi bila da je netko dosao, platio managerima osobno da mu prodaju po ok cijeni 150-160 i ostvare ok prinos a svakom fond menageru par miliona pod misku za kavu na bahamima.. (uvijek se sjetim pbz-a i actavisa)

treca, da to HPB prebacuje u titan.. a KD gdje je, je opet drugo pitanje..

evo, nismo dugo spekulirali ovdje na temi..

gdje je elvar da malo prokometnira, on je onak filozof [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close