EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko ćeš još puta ponavljati jednu te istu vijest? Pa ovo se ponavlja već 3. put!

Ignore: KressoM, delux

Pa ponavlja i ZSE. Pitanje je, zašto oni to ponavljaju svako malo.

No respect


Pa ponavlja i ZSE. Pitanje je, zašto oni to ponavljaju svako malo.

nezznam sto nam hoces ovim pokazat, ovo ti je 3 ili 4 puta da objavljujes jedno te isto, pametnom je i jednom dosta

da se dignemo s 4 stranice.. prema K/P cini se da je izvjesce sve blize..

a onda cemo ili dole ili gore, u to sam 100% siguran[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Čini se da je neko nanjušio izvješće? Fino se slaže kupnja na 146…. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Imam ja nešto bolje. Potražio sam stari Lider iz prosinca 2006 g. u kojem piše da u slučaju pobjede Finaca na natječaju, Finci u indirektnom offsetu sa Đurom ulažu u nekenaše firme, između ostalog i u Elkicu. Isplatilo se tražiti. Pisalo se o tome već na forumu. Očito se zaboravilo na to, ajd navali narode dok je još jeftino!


Imam ja nešto bolje. Potražio sam stari Lider iz prosinca 2006 g. u kojem piše da u slučaju pobjede Finaca na natječaju, Finci u indirektnom offsetu sa Đurom ulažu u nekenaše firme, između ostalog i u Elkicu. Isplatilo se tražiti. Pisalo se o tome već na forumu. Očito se zaboravilo na to, ajd navali narode dok je još jeftino!

Pa stavi onda članak da se ljudi podsjete [smiley11] Ukoliko je ovo točno, stvarno bi mogla krenuti potražnja ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Imam ja nešto bolje. Potražio sam stari Lider iz prosinca 2006 g. u kojem piše da u slučaju pobjede Finaca na natječaju, Finci u indirektnom offsetu sa Đurom ulažu u nekenaše firme, između ostalog i u Elkicu. Isplatilo se tražiti. Pisalo se o tome već na forumu. Očito se zaboravilo na to, ajd navali narode dok je još jeftino!

Pa to mi stari investitori u Elku već dugo znamo…ali to, to mene uopšte ne interesira, ali ja vama mogu jednostavno kazati, meni se kod Elke…ja da vam kažem iskreno, ja ću vam kazati iskreno… meni to uopšte ne igra ulogu…da…ja sam toliko pristojan čovjek i sve, samo vam mogu kazat ja volim te stare Lidere pogledati…ne, ne…to je za mene normalno, to je normalno, pa zašto…

recite vi meni kolege, jel se isplati skinuti ovo sto ima na asku do 150 ?
odgovor mi treba u roku 10 sekundi ako moze?[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


recite vi meni kolege, jel se isplati skinuti ovo sto ima na asku do 150 ?
odgovor mi treba u roku 10 sekundi ako moze?[smiley2]

Ovisi koliko već imate kolega i koliko mislite još kupiti, ukoliko nemate zadovoljavajuću količinu , moje je mišljenje da se isplati. Smatram da neće biti baš nekih više velikih količina ispod 150, ali možda se i varam….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

onda dobro, onda necu![smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

tenkista:

Imam ja nešto bolje. Potražio sam stari Lider iz prosinca 2006 g. u kojem piše da u slučaju pobjede Finaca na natječaju, Finci u indirektnom offsetu sa Đurom ulažu u nekenaše firme, između ostalog i u Elkicu. Isplatilo se tražiti. Pisalo se o tome već na forumu. Očito se zaboravilo na to, ajd navali narode dok je još jeftino!

Pa stavi onda članak da se ljudi podsjete [smiley11] Ukoliko je ovo točno, stvarno bi mogla krenuti potražnja ….

Kak da ga stavim, imam ga u rukama u materijalnom izdanju. Mislim da se nije ni mogao staviti link, ali tko ima vremena nek uđe na temu od 29 prosinca, pisali smo o tome.

New Report

Close