EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rekla mi teta iz Eig-a krajem srpnja, a uostalom tada će biti objavljena većina izvješća

odnosno idući tjedan najvjerojatnije

odnosno idući tjedan najvjerojatnije


deVito: ” ma ljudi moji 41 lasta ne cini proljece … idemo mi UP samo da se zaigramo ” Ovo još nisam ćul – da se treba malo poigrat da bi dionica rasla. A s kim se treba igrat? Ja mislim da nema veze dal ćemo se mi igrat ili ne, nego da rast dionice ELKA ovisi o rezultatu za prvo polugodište. Šta mislite kolka će biti dobit nakon 6 mjeseci?

nije samo izvjesce prijatelju , ukoliko nema prave (igre) trgovine nema ni rasta , EIG se dobro natovario i TNSA i tko zna gdje je jos usao pa nije bilo nikakve reakcije ….
ne treba izvjesce da investitor vidi da su u tnsa usli po 7200-7400 a sada je cca 8500 itd….

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


odnosno idući tjedan najvjerojatnije

Mogao si ju priupitati kakvi su rezultati, možda i jesi. Javi na private, neću nikome reći. Hvala!

i men i men

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

možda sam i mogao , ali nisam
sorry ljudi ali moramo se svi skupa još malo strpiti[smiley1]

Za upućene već sve poznato…, no zgodno uobličeno u časopisu Javna dionička društva…
Sada čekamo samo još rezultate poteza Uprave koji bi se mogli odraziti na FI 2Q…, a što bi moglo zalikviditi dionicu i potjerati je na nove razine uz stalnu i zadovoljavajuću likvidnost…, a ne ovako natezanje….

Imamo dobit od prvog kvartala 7 milja kuna, prodaju Adriatic.neta uz zaradu od 6 milja kuna, dakle to je već 13 milja. Ostalo ovisi o tome kolko smo toplinske i električne energije prodali Mađarima. Ko zna, možda bude i 20 milja kuna ukupne dobiti, što bi bilo jedan neobično visok rezultat za firmu čije su dionice ispod BV-a, morat ćete se složiti.

bit će lijepo idući tjedan [smiley2]…svim eigašima pozdrav [smiley2]

a eto znam da je glup post, ali nekako mi se omililo sve [smiley2][smiley2][smiley2]

sve je lako kad si mlad :)


bit će lijepo idući tjedan [smiley2]…svim eigašima pozdrav [smiley2] a eto znam da je glup post, ali nekako mi se omililo sve [smiley2][smiley2][smiley2]

Da, i ja se danas ispucavam sa postovima, sutra odlazim 10 dana u Češku, neću niti pokušavat doći do interneta i naše burze. Najdraže bi mi bilo da do onda sve bude jasno, i da prođu onih par dana nakon objave rezultata i ludovanja dionice gore dole.


Za upućene već sve poznato…, no zgodno uobličeno u časopisu Javna dionička društva…
Sada čekamo samo još rezultate poteza Uprave koji bi se mogli odraziti na FI 2Q…, a što bi moglo zalikviditi dionicu i potjerati je na nove razine uz stalnu i zadovoljavajuću likvidnost…, a ne ovako natezanje….


Strašno mi se sviđa zadnja rečenica u članku.
[smiley1]

New Report

Close